MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Zajebano, a? :)

    Sve će biti lepo objašnjeno na temi za glasanje, nema brige. Jedina briga treba da vam bude da date Smarku veliki broj bodova.

  2. hahaha editovo mi smarko post ali svakako sam mislio da mu dam full bodova. :)

  3. Interesuje me koji su uslovi da neka definicija udje u popularne, pošto vidim da je većina ovih Mizantropi definicija tamo.

  4. Jedini kriterijum pri ocijenjivanju će mi biti koliko mi je ko gotivan. Čekaću do pred sami kraj glasanja da objavim svoje glasove kako bih znao kako da ih rasporedim jer želim da svi ljudi koje gotivim prođu.

  5. Jesi gledala kad evroviziju? :) Ne meže...

    а да неко оде у другу државу и одатле шаље есемес за своју земљу? кекеке

  6. Poplava, dobiju preko 20 u plusu. I ja zamal da uđem, al PRC! Ne dade mi se...

  7. Poplavo 21 u zbiru u roku od 24 sata ti treba za popularne.

  8. Znači imaš duplake DBSK??? lololo

  9. poplava92
    Interesuje me koji su uslovi da neka definicija udje u popularne, pošto vidim da je većina ovih Mizantropi definicija tamo.

    20 у плусу.

    Jedini kriterijum pri ocijenjivanju će mi biti koliko mi je ko gotivan. Čekaću do pred sami kraj glasanja da objavim svoje glasove kako bih znao kako da ih rasporedim jer želim da svi ljudi koje gotivim prođu.

    Хахаххахаха то је тај систем :Д

  10. Pročitao sam sve i znam ISTINU. Polumesec iznad Osmanovića može vrlo lako da u vidu krsta padne u Jugoviće. Moguće je da niste ono što jeste i da ipak jeste ono što niste. Haj uzdravlje, čekam glasanje ...

  11. јел можемо да гласамо за себе

  12. Bruse, daj nam svima po 5 poena na početku. Da ne ostane neko s nulom hehehe

  13. Smarko poštenjačino, vidi se da si za opoziciju! :-D

  14. O jebem li ti sunce bezobrazno sto si mi editovao komentar!??! Fino sam napisao da ću da glasam za Smarka i vi palamudite!!!

  15. Tripujem nešt da će biti 40-50 poena dovoljno za prolazak sa poslednjeg mesta al videćemo.

  16. Хвала вам на толикој подршци од срца :) ♥

  17. Visarijonovich

    O jebem li ti sunce bezobrazno sto si mi editovao komentar!??!

    znači i tebi je to uradijo!? Za ovo Smare, što nas zajebavaš i što nas ljudi prozivaju, očekujemo izvinjenje u što kraćem roku!!!

  18. Glasajte za Smarka! On je jedan divan decko i rasan bodibilder. Smarko budi mi zet!

  19. SMarko e nes poena dobiti od mene! :DDDD

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.