MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. I da, još jedan kriterijum mi je, ko meni ne da poen, ne dam ni ja njemu.
    EDIT: Kol'ko će trajati glasanje? 24h?

  2. a šta ćeš pazle da radiš ako ti dvadeset i pet autora da pojene, aha...

  3. Штета што нема систем за тајно гласање

  4. Pročitaj mi post sa prošle strane. Glasaću po tome koliko koga gotivim i da li mu fali bod da prođe dalje. Npr. ja da glasam neđe pri početku glasanja nesssu bih dao jedno 8-10 bodova jer mi je ođe najgotivniji ali ako vidim da je već osigurao prolaz, glasaću za nekog drugog koga gotivim.

    Bato, ti si okej lik ali ako mi daš glas ne vjerujem da ćeš biti u tih 10 autora za koje ću glasati jer sam sa nekima znatno bliži...

  5. Ima, ovi SMarkovi sa Rožaja i iz Gusinja glasaju tajno na PVT, on će samo da mi prosledi poene.

  6. SMarko sad sto si nas zajebavao ima da glasas za nas

  7. Bruse, mogu kako da ne pročitam defke a da glasam? Svejedno ću da dajem po prijateljskoj liniji...

  8. PAzle, ne moraš, nema ni veze, jebo to... od mene sigurno dobijaš pojen za onaj prepucijum,,,

    Visarijonovich

    SMarko sad sto si nas zajebavao ima da glasas za nas

    i da glasa i da odabere neki sadržaj... pošteno

  9. Оћу ако ме изгласате ка' МИла...

    Него, обратите пажњу на Брусов круцијални пост

    Bruce
    Ima, ovi SMarkovi sa Rožaja i iz Gusinja glasaju tajno na PVT, on će samo da mi prosledi poene.

    Толико.

  10. i da glasa i da odabere neki sadržaj... pošteno

    posteno

  11. Најљигавији куп до сада.

  12. eh, sad... a šta da radimo mi koji smo sad duboko i duševno povređeni? kam odšteta za pretrpljeno podjebavanje i zajebavanje od strane kolega, a? još mi se ruke tresu a o želucu da i ne govorim...

  13. Čekaj do Nove godine, tad organizujem lajkerski kup :)

  14. Ovaj iznad je latentni gej.

    EDIT: greška.

    EDIT2: Bato i Bruce, ionako su vam bezze postovi, aj' obrišite to časkom.

  15. Thumb_medium_2222222222222
    Пазл

    Ovaj iznad je latentni gej.

    EDIT: greška.

    ahhahahahahahahhahahahaha

  16. Брусе, ја бих га бановао. :Д
    Смарачу, зар не рече да ћеш да ме игноришеш?
    Успут, на мрзитељском купу, колико видим највише лизања дупета до сада. Лош си мрзитељ смарачу.

  17. Stvarno ljigavo...

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.