MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Inače nijesu mi jasni ovi ljudi koji ne daju bar jedan glas moderatoru...

  2. S3, bijeli, može. Za kola ne znam, ne odgovara X6 tvome senzibilitetu, Vejv.

  3. Rajdere spasao si me bruke ovim pojenom što mi udeli, hvala ti veliko što neću na kraju buti nuloslav. Kako sad ide transfer ovih 500 dindži što si mi tražio preko pvt-a? Hoćeš preko pošte na mob ili na žiro?

  4. Turska kafa, jedan od najvernijih glasača na prošlim takmičenjima, mi nije dala ni jedan bod ;(
    Osećam se kao Kipar...

  5. A zamisli koji je žena bolid kad ni meni nije ni bod dala. Krajnje nevjerovatno. Takvi autori nam ođe ne trebaju.

  6. Truleks, obraz ti vrijedi 5 evra? Podebljaj to malo, nemoj da se brukaš.

  7. Haha, jebiga, obično me oduševe tvoje defke, ova mi je nekako njah... Mogla sam da glasam kao Rajder po tome koliko volim autore, ili ne daj bože za Pazla, ali htedoh da budem korektna.

  8. Trulekse, imao sam i tebe u vidu iz nekog razloga...

    Pani, prijatelju, uvatio bih ja senzibilitet, a ne da teram ovu kevinu Toyotu. Ćale ne da Škodu pod izgovor da je firmin...

    Pazle, a gde ti je glasač koji ti je dao 10? :)

  9. Jao Puzl, frenulume orezani, pa znao sam da ćeš ih zajebavat kad budu glasali za tebe! A kasam objavio proročki post zle duše (neki tvoji jadni fanovi) mi lupili 3 minusa za redom, tačno sam izbrojo. Ali neka sam rekao, nek se zna kakvi su konji obmazani bojama!

  10. Bruse, obrati pažnju - lik je dao i 5 i 7...

  11. Muka me bilo da listam na gore a i ne znam jesi dao glas nesssu. Ja sam glavni malverzanti u saradnji sa par andergraund autora a nesss je moj dobar prijatelj kojem pružam usluge protekcije.

    A ti Kafo... hehe, možeš da napustiš sajt i odneseš svoje očajne definicije sa sobom hehe.

  12. Videće on to i sam :)

  13. Kafice, volim ja i tebe, nemoj da se osetiš zapostavljenom, al kad je Brus ograničio na onu čarobnu brojku koja se ne sme imenovati... kekeke

  14. samo izignorišem pogrešnu ocenu, onog momenta kad ostavim komentar da je evidentirano više se ne vraćam na taj post - zato sam i naveo da ocene nije moguće menjati

    jednostavno ću skinuti sedmicu

  15. hvala ti veliko što neću na kraju buti nuloslav.

    Nećemo se vređamo.

  16. Sad mi je lakše mada i dalje ne znam kako ću preoleti ovo, pogotovo Pazlov kompliment :(

  17. Škoda, Toyota.. Šta su to, kola neka?

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.