MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. E da, zaboravih još nešto...
    a to je Brusu naaaaajveće izvinjenje, jer se on čovek dobro pomučio i odvojio vreme za sve ovo, a mi trolujemo...

  2. ne glasam ja Vejv :)

    samo vi udrite, zato i služi ova tema da se malo zabavljamo - meni je interesantnije kad se nešto dešava...

  3. Pazle samo od gugija bodovi?

    Бич плиз.
    Од вејва 10 од ириничног 8 и Зангецуа сам цимао на фб да се улогује на вуку да би ми дао 10 бодова. Пролазим гарант.

  4. Ma dobro, nije bitno glasanje, nego što ti stvarno radiš ovo na nivou, ozbiljno, a mi se zajebavamo...
    a da je dešavanje korisno, kako i nije... :)

  5. Kupujem glasove na kupu. Tarifa: 5 pluseva na defke po bodu koji udjelite. (PVT; gej i manijaci stop; ovi što su već glasali ništa)

    I da, ne računa se ako date glas a prije toga me nijeste kontaktirali u PVT.

  6. Ja inače ne bih glasao za Pazla ali mi je on brat od tetke pa ono, red je.

  7. heheheh, ladno, zadnja defka ima više lajkova na fejsbuku nego na Vukajliji... hehehe
    doduše, i ja sam bacio jedan za fejs, da budem iskren... lol

  8. Pazle, cupi, izradi me za 50 pluseva.... e to je kad trčim pred rudu...

  9. Bruse aj ako ti nije muka reči mi jesam li sa svojih 21 poen prešao cenzus za sada?

  10. Ušao si u popularne.

  11. interesuje me kako bi Brus glasao... ako te ne mrzi, može u PVT...
    čuješ, Pazle, PVT... xD

  12. a đe glasanje do ponedeljka, neki smo stari, oćemo li dočekati?

  13. Pazle, što ne odeš opet da ručaš?

  14. Pani, ako ne dočekaš, prepišider mi kola, biću zadovoljan... :)

  15. Meni telefon, beše S3?

  16. do 15.00 glasanje, a onda odmah počinje drugo kolo, 24 sata za pisanje :)

  17. Pazle, što ne odeš opet da ručaš?

    Kafice, zašto imaš averziju prema kolegi?
    i da, kad smo kod toga, trebalo bi mi par smernica, ako te ne mrzi...

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.