MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. postoje i neki kovertirani glasovi dati na PVT jer autor iz opravdanih razloga nije tu do ponedeljka, nema mnogo toga :)

    da, to je ovaj što je meni dao 10... znam, rekao mi je... :)

  2. inače, ako nisam pomenuo, ustanovim li da neko glasa sa duplog ili sa iste IP adrese i daje sebi poene biće diskvalifikovan bez obzira koju poziciju trenutno zauzima, a definicija sa turnira će biti obrisana

  3. Znači 75% ne prolazi. lololo

  4. још једно пет такмичара кад бих могао да ставим на онај списак све би било идеално.

  5. Јамајчанин
    још једно пет такмичара кад бих могао да ставим на онај списак све би било идеално.

    Ajde da probam sa Pazlom politikom:
    Stavi mene i nećeš pogrešiti! lol :D

  6. Ja izgleda neću pobediti!

  7. E Jamaika de gledaj stavi mene tamo negde, ne bilo ti zapovedjeno, inace sam propao jebote :DDD

  8. у јеботе, нисам ставио пазла боктемазо
    јел може да се едитује? лолок
    ево пошто нисам углавио тамо морам овде да похвалим догму инфлацију илити сморку , таедиума и хајлендера

  9. ШТО НИКО НИЈЕ ПЉУНО ПО ПАНЧЕВУ И ПЕДЕРИМА ПАНЧЕВЦИМА

  10. Auuu, ja sam jednom autoru zaboravio da dam glas jebo te. Pih...

  11. Idi deder ispravi, nemoj da me oštetiš!

  12. Pa je l' sam ti rek'o da si zaboravio da glasas za mene Pazle, tek si sad primetio cccc

  13. tacno kad bi napravio listu racunajuci glasove onih koji su ucestvovali i listu racunajuci glasove onih sto nisu, isfiltrirali bi se ovih 3-4 sto muljaju kao oni kojima je najveca razlika u glasovima izmedju ove dve liste :)

  14. догму инфлацију

    Razvij ovo u malo kvalitetniji hejt prema mom nadimku, ili u smislenu rečenicu pa da turim na profil. Inače ću ovako, ali lepše bi zvučalo. lolololo

  15. tacno kad bi napravio listu racunajuci glasove onih koji su ucestvovali i listu racunajuci glasove onih sto nisu, isfiltrirali bi se ovih 3-4 sto muljaju kao oni kojima je najveca razlika u glasovima izmedju ove dve liste :)

    Sranje ti algoritam.

  16. Sohma, razočarala si me... puno, puno... kacam video glasove, ccc...

  17. Jebiga, glasa se za defku, ne za autora, Gugs. :*

  18. примећујем да половина аутора који су се готивили на вукајлији после такмичења неће један другом ништа ни рећи ни коментарисати лоло

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.