MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. pa to ti pričam, defka iz struke... :sad bih te izrimovao al' ja sam fin i kulturan decxko:

  2. Јамајчанин

    примећујем да половина аутора који су се готивили на вукајлији после такмичења неће један другом ништа ни рећи ни коментарисати лоло

    POBEDA i ISTINA,
    već posle pola sata od glasovanja. Neki ni na pvt ne odgovaraju lolo

  3. примећујем да половина аутора који су се готивили на вукајлији после такмичења неће један другом ништа ни рећи ни коментарисати

    У праву си јамајчанине, немој да ми се обраћаш више! Ш'чуо!? :)

  4. ТО ВАЉДА ТАКО ИДЕ, АКО СИ ИЗ ПАНЧЕВА, ОНДА СИ ПЕДЕР, ЈБГ

  5. У праву си јамајчанине, немој да ми се обраћаш више! Ш'чуо!? :)

    ОШ ДА МЕЊАМ ГЛАСОВЕ, А?

  6. примећујем да половина аутора који су се готивили на вукајлији после такмичења неће један другом ништа ни рећи ни коментарисати лоло

    Iskreno, nisam čuo veću glupost danas... ahaha, da neko ne priča sa nekim što nije glasao. Ja se makar ne cimam što niko ne glasa za mene...

    Doduše, ja sam glasao po prijateljskoj liniji, da mi ne bi zamerili... lol

  7. Ajde, bre, Gugs, ne mlati, ja sam jedan od tvojih najvećih fanova, na sve ''inspirisane žalfijom defke lolololo'' sam ti dala plus, a i sve ti inače ocenila. Bilo mi je doooosta teško da odlučim, ali za ove sam smatrala da su najbolje. I trudila sam se da ne ocenim prema čemu je hejt već kako je napisan, isto tako sam se i trudila da ne pratim uopšte onu temu za glasanje pre nego što sama dam glas, da budem što više fer i da me ne povuče neko. Tako da ne žalim ništa.
    http://www.lolbrary.com/content/771/cat-shirt-deal-with-it-19771.jpg

  8. Jamajka izdo sunarodnika!!! :)

  9. Do kad je glasanje?

  10. ali Jamajka je stvarno u pravu koliko god glupo zvučalo... puno će dana proći dok se ne olade glave :)

    brat dutjas me se odrek'o preko novina...
    ako ima neko broj za Sve za ljubav, nek šibne u PVT. Unapred, HVALA.

  11. примећујем да половина аутора који су се готивили на вукајлији после такмичења неће један другом ништа ни рећи ни коментарисати

    Ma ajde, opušteno. Svi smo mi velika familija. zilj zilj

  12. Jebala vas Estonija!
    Da.
    60 ljudi je glasalo a ja imam 40 ocena na definiciji.
    Neko pametan bi pomislio da me nisu ni čitali. Sva sreća pa sam glup.
    Ne.
    Jebe mi se za prolazak dalje i za plus. Hteo sam samo da ljudi vide zašto sam imao 5 iz srpskog u šestom razredu, na polugodištu...

  13. Jamajka izdo sunarodnika!!! :)

    Пролазиш ти свеједно :)
    имам ја везе ако зашкрипи лоло

    ali Jamajka je stvarno u pravu koliko god glupo zvučalo... puno će dana proći dok se ne olade glave :)

    хаварија

    Iskreno, nisam čuo veću glupost danas... ahaha, da neko ne priča sa nekim što nije glasao. Ja se makar ne cimam što niko ne glasa za mene...

    у праву си

  14. ОШ ДА МЕЊАМ ГЛАСОВЕ, А?

    Ма нека их.. ајд прогледаћу то кроз прсте.. :)

    Едит: ...А под њима камен кврца јер црквењак добро прца.
    Мали деда и велики вукли бабу по стрњики, јебала вас стара шала сву сам пичку подерала. АМАААНН... Ојса!

  15. mjauuuuuuuuu, Smooooo

    Mjau i tebi, srce, a ti što nisi glaso za mene to ništa, a? Evo sacam prelistala. Izdajice, beksteberu. :pppp ♥

  16. Пролазиш ти свеједно :)
    имам ја везе ако зашкрипи

    Nisam siguran da prolazim, za sad 35. A što se tiče veze, može, što da ne. :)

  17. Mogu da glasam sa ovog naloga? Jeste da je moja ip adresa ali ipak je originalno sosov nalog.

  18. Mjau i tebi, srce, a ti što nisi glaso za mene to ništa, a? Evo sacam prelistala. Izdajice, beksteberu. :pppp ♥

    pa šta ako nisam glasao za tebe? da si napisala neku iz struke dao bih ti između 7+1 i 10 pojena, sigurno...

  19. Mogu da glasam sa ovog naloga? Jeste da je moja ip adresa ali ipak je originalno sosov nalog.

    Probaj.

    Ne rekoste mi do kad je glasanje? Do 15:00 ili do 00:00 večeras?

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.