Prijava

@prvi srpski vampir: videćemo. ja mislim da ima mesta i za postere i za definicije. a za stripove videćemo ;)

@jNy: :) jok, na minut, dva, ovo noćas je bilo vanredno.

hehehe to ono Kaizene biće.Promeni nik benderu, mislim da ti je poslao PVT jutros.

Zašto mi je obrisan poster nacionalisti? Pitam radi prevencije, da ne pravim iste greške u budućnosti... :)

ne znam. ja glasao plusem. okaci ga ponovo.

morace ipak groblje i za postere, da lakse vracamo.

Ok, hoću, pomislio sam da je eksplicitan sadržaj u pitanju... :)

što meni obrisaste poster?

Iskreno mislim da je malo nepravedno sto se palcevi s postera racunaju ko palcevi sa definicija. Evo ja na primer, NE ZNAM da napravim poster i smatram se sad hendikepiranim zbog toga i malo mi je neprijatno. Ja znam da je cim da se sad odvoje ti glasovi i da se pravi neka druga lista, al mi to sad zvuci ko zna njemu 10, ko ne zna eto tebi sine 5 definicija. Po toj logici onda bi bilo ok da ogranicenje bude, lupam 8 definicija za 24 casa, pa ko oce nek stavi 7 postera i jednu defku, ili obrnuto. Mislim da, ako se vec dobijaju palcevi za postere, onda treba da se racunaju ko definicije.
Stavio si tri postera danas, imas jos da napise 2 defke ili da okacis jos dva postera. I dovidjena prijatno.

Slazem se sa ašovom...ja mozda i znam da napravim poster ali mi ne pada na pamet,da se fejsbukujem ne zelim :)

Mislim da je vreme da apdejtujem FAQ.

To bi bilo super ako imas jos kljuceve od Faq-a kod sebe.

Ovo se ocenjuje? Bezveze...

Sad ce tek da ubijaju na cetu ovi "kokakolicari"...

@Motika: Imam ja ključeve od FAQ-a uvek. :)

Ma znao sam, cim si reko "da apdejtujeM!" :)

A fora je u tome što mnogi misle da ne mogu da izmene postove u zaključanim temama. :)

Btw, jbt, ovi posteri mi postaju zanimljiviji od definicija. :D

Brate aj taj FAQ apgrejduj da mozemo i mi operisani od foto -sopa, kvarka i adouba da znamo kako se spravljaju ti posteri :D

Edit: Reci mi samo da treba da izaberem sliku i napisem opis i to je to, sad nesto gledam tako mi deluje, blam me je da pokusam :)

Jeste, Motiko, tako se to radi. :)

Ko kaze da ne znam da napravim a :))
Tnx Bara xD