Да ли је Гојко био сиса?

  1. Да ли је смањивање броја становништва национални интерес? Трошкови рата? Шта који курац можемо добити тиме? Зашто ми одма товарите аутошовинизам?

    Zato i kažem, ovog trenutka svakako ništa od toga. Ne bih voleo recimo danas da zaratimo sa hrvatima. Ne bi nam dobro donelo. Imali smo svoje prilike, ali smo hteli da budemo braća sa njima. Biće opet prilike. Oni su govna. Izabraće pogrešnu, stranu ranije ili kasnije.

  2. Па и највећи светац би попустио

    imam problema sa ovom rečju svetac. Šta znači to biti svetac? Šta je to što izdvaja sveca od običnog čoveka?

    Мишљења сам да је био истински добар човек, правих вредности, који није цркву и веру људи у њу искоришћавао за материјалну добит. Иако је могао и то колико год је хтео. Није поклекао искушењу а то је огромна врлина

    Ovo je opis običnog, svakodnevnog, poštenog čoveka. Ništa sveto ne vidim u ovome. Moj ćale može da upadne u ovu kategoriju komotno, samo što ne meće zlatne krune na glavu i ne tera da mu se celivaju ruke. Kako neko može da bude svet ako te tera da mu se obračaš sa Oče? Šupičkumaterinu nisi mi ti ćale!

  3. imam problema sa ovom rečju svetac. Šta znači to biti svetac? Šta je to što izdvaja sveca od običnog čoveka?

    Мојне бити буквалиста у једном тако једноставном посту са једноставном поруком.

  4. Imali smo svoje prilike, ali smo hteli da budemo braća sa njima. Biće opet prilike.

    За шта? Да додатно ослабимо своје државе и ми, и они, у сваком могућем смислу? Мислиш да ће неко профитирати, осим пар појединаца?

  5. Truleks nisi ti shvatio ništa. A nemoj ni pokušavati. Ne ide ti ovo. Što ne mora da znači da ti neće ići nešto drugo od ruke. Samo na ovo striktno mislim. Inače, ne govorim i da nisi OK. Ništa loše, samo ovo nije nešto što možeš da skapiraš. Razmišljaš suviše jednostrano kada je ova tema u pitanju. K'o da nema levo i desno. Samo pravo. Suviše si ekstreman.

  6. За шта? Да додатно ослабимо своје државе и ми, и они, у сваком могућем смислу? Мислиш да ће неко профитирати, осим пар појединаца?

    Gledaš stvari samo sa tačke gledišta sadašnjosti.

  7. Мојне бити буквалиста у једном тако једноставном посту са једноставном поруком

    ok, samo sam iskoristio tvoj post za citiranje jer ga mnogi doživljavaju kao neko uzvišeno biće, nadčoveka štatija znam, kapiram da si upotrebio stilsku figuru.

  8. Јес јес индид, разумијемо се.

  9. Ovo je opis običnog, svakodnevnog, poštenog čoveka. Ništa sveto ne vidim u ovome. Moj ćale može da upadne u ovu kategoriju komotno, samo što ne meće zlatne krune na glavu i ne tera da mu se celivaju ruke. Kako neko može da bude svet ako te tera da mu se obračaš sa Oče? Šupičkumaterinu nisi mi ti ćale!

    Па православни верник и јесте обичан, свакодневни, поштени човек. И драго ми је да ти је ћале такав, озбиљно. Зашто мислиш да верник треба бити нешто више од обичног човека који се труди да следи нека добра начела али ту и тамо мање или више погреши јер није одолео?

    А, колико сам упућен, Павле није био нарцисоидан већ врло скроман. А то оче се односи на духовног оца а не да ти је карао кеву...

  10. Suviše si ekstreman

    Ma jok, uvek sam spreman da promenim mišljenje ako neko ima validan argument, objašnjenje, bilo šta, ovde to ne vidim. Za tebe kao i uvek rispekt, i takođe ništa loše ni sa moje strane.

    А, колико сам упућен, Павле није био нарцисоидан већ врло скроман.

    Objasni mi zašto je svetac? Skromnih ljudi koliko hoćeš.

  11. Добро, за 10 година Србија дође у тако добру позицију да крене на Хрвате и заузме територију РСК. Ја уђем у свој стари стан. Дођу неки са југа Србије и населе хрватске куће. Прошили смо територију, неки део становништва се докопао одређених стамбених квадрата, економски смо мало ослабили и тако... Теби је то вредно људских живота?

  12. Ma jok, uvek sam spreman da promenim mišljenje ako neko ima validan argument, objašnjenje, bilo šta, ovde to ne vidim. Za tebe kao i uvek rispekt, i takođe ništa loše ni sa moje strane.

    Naravno. Najbitnije kod ovih tema je da se ljudi ne zakrve kao ludaci. Svako ima svoje mišljenje i sve je kul. Ako se i zapali neko....kako se ono kaže: "Šta je bilo na terenu, u svlačionici se zaboravlja" :)

  13. Добро, за 10 година Србија дође у тако добру позицију да крене на Хрвате и заузме територију РСК. Ја уђем у свој стари стан. Дођу неки са југа Србије и населе хрватске куће. Прошили смо територију, неки део становништва се докопао одређених стамбених квадрата, економски смо мало ослабили и тако... Теби је то вредно људских живота?

    Ako pobediš u ratu koji nije vođen na tvojoj teritoriji, samo možeš ekonomski da ojačaš. A imam i ja tamo dosta zemlje, šuma i dve kuće. Majka mi je odande. Kapiram delimično makar tvoju situaciju. Ne skroz. Nisam rođen tamo, niti sam izbegao, ali kapiram.

  14. Objasni mi zašto je svetac? Skromnih ljudi koliko hoćeš.

    Да сам ја то рекао ја бих ти и објаснио.

    Могу да пробам: Свецима су се проглашавали они који живот посвете вери, народу и добробиту свог народа. Штитећи незаштићене, просветљујући и живећи(јебем ти глаголски облик који сам одабрао) по начелима православља...

    Мени лично не смета његов одабир за свеца и оправдавам га ако то желиш да ти кажем.

  15. Ako pobediš u ratu koji nije vođen na tvojoj teritoriji, samo možeš ekonomski da ojačaš. A imam i ja tamo dosta zemlje, šuma i dve kuće. Majka mi je odande. Kapiram delimično makar tvoju situaciju. Ne skroz. Nisam rođen tamo, niti sam izbegao, ali kapiram.

    И по чему се онда ово разликује од америчких "демократских" мисија, односно ратовања за нафту?

    Не капирам, не би за такве ствари гурао ни Расног да иде да гине, а камоли неког драгог. Није ми толико стало до стана.

    Ето, једноставно ми није јасно... Ваљда то има везе са тим што сам елдерпеовска сотона и аутошовинистички павлемрзац.

  16. pretpostavljao sam da je nešto zakukuljeno. ima defka http://vukajlija.com/svetac/79372 nije loše objasnio drug član.

  17. Теби је то вредно људских живота?

    Jebi ga, nisam siguran da li je išta vredno ljudskih života. I obratno, da li je ljudski život vredan i za šta. Otrcana misao, ratovali su uvek, ratovaće ubuduće, nema kraja istorije, osim kad se na kraju poubijamo atomskim bombama.

  18. Ја још не успевам да се помирим са тим.

  19. Теби је то вредно људских живота?

    Vidi ovo. Svaki trzaj mape, hiljade i milioni mrtvih. To ti je Evropa. Ako kažeš, a šta je sa EU, pogledaj kako izgleda početak gifa - Rimsko carstvo.
    http://all-that-is-interesting.com/evolution-europe-gif

    Ја још не успевам да се помирим са тим.

    Jbg, gledaj sebe i svoje dobro, umrećeš svakako, a ako želiš nešto da postigneš za čovečanstvo, ne idi u stranke i NVO, jer su to govna, nego nađi još dvoje-troje pouzdanih komarada, i piči.

  20. Трулекс, другчлан се искењао као и сви који бране став а појма немају.

    И није закукуљено, просто је да простије не може бити.

    Забринуо сам се што нема Валдемара кад ето њега...

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.