Prijava

Smarko ako misliš na ove što sam ja okačio, da po Puminim šopovima bile 13 799 :)

http://www.cheapconverseforsale.com/images/Converseshoes/converse-one-star-os022.jpg

evo dokacim poslednje sto sam kupio. duboke samo al ovakve.

neko snizenje bese, mislim da nisu bile vise od 40 franaka.

Moj ortak iz srednje furao BNW patidžone sa buvdže čiji je amblem bilo neko stvorenje, znači znak nalik pumi samo sa rogovima i nekim retardiranim repom.

Smarko ako misliš na ove što sam ja okačio, da po Puminim šopovima bile 13 799 :)

Ладно толико у пичку материну....

Добра је то патика, келте, јака прије свега, трајаће доста....

Sad su jeftinije, mislim 10 i nešto. Ja ih kupio da upotpunim seljačinu u meni, čim su izašle. Šalu na stranu deseta godina kako nosim pumine patike na taj kalup. Lagane, uz nogu do jaja su.

Ја сам носио пумине два пута... Оба пута ми трајале по пар година, сјећам се да сам играо са њима после нпр годину дана ношења, оно носиш годину па купиш нове и онда ове у фудбал и свуђе, мрднуле нису у пичку материу, једва су се поцијепале, али те је ћаћи послао неко из Холандије или Њемачке, не сјећам се баш, међутим гледам од тада, нешто нисам срео квалитетне да кажем, некако ми све дјелују да ће да се распа'ну прије него ли их обујем... Али да су удобне, то јесу.

Ове адидасове су чак и нормалне, као ципеле су оне прве, али ове доље.... уф :)

vise od 30-40 evra dati na patike je bezveze.

na cipele koje ces da nosis dugo je ok. na obucu za sneg je ok. ako se bavis sportom, na dobro obucu koja ne zulja i je arci ti noge je ok.

na patike koje ces da pocepas za godinu dana, je bezveze. pogotovo ako je cilj da jos budu nesto kao lepe ili moderne. kurac moj, to se ofuca za 2 nedelje i tolko.

Celte ja ne nosim cipele od osmog razreda. Patike su mi crkvene i mrtvene. Imam 2 para nekih polupatikapolucipela kad moram da sam elegantan u 2 boje dide uz košulju i lone i ćao.
Smarko tako i ja radim, preklapanje, kad nisu za u grad idu za fudbal pa stignu nove i rešeno.

Ту се не слажемо, ја вазда волим да купим патике које су прво квалитетне, а онда да ми се свиђају... Е сад, не мора да значи да ћеш да их разјебеш за годину, одакле ти та идеја?

Ја имам двоје кожних старки, ево четврта година, још нису за бачање, нормалне су, имам једне старке платнене плитке, оне су ка' нове, а ево три године и ове изнад што сам река' и платнене дубоке старке исто ка' нове...
Једино ако си балван па све на улицу шутираш и у њих све живо радиш итд :)

БОГ ДА ИМ ДУШУ ПРОСТИ!!!
Две године свега! И пробушим је на клин неки у радионици! :((((((((

Ove crne Reebok iznad imam jos uvek i mrzim ih. Kupio sam ih jer su bile krandene i bez kutije za 1000 din pre pet godina i nisam im mogao nista, a nisu za trcanje, jako su neudobne (meni)m jedino su zgodne za teretanu, i imaju takav djon sa kojim ako ugazis u govno nema sanes da ga ocistis bez pola sata, isto ko vojna cizma, i klizaju se nenormalno po snegu i ledu. Ali jebeno neunistive.

A ove

http://i.ebayimg.com/t/Vintage-Reebok-Shoes-Deadstock-Og-Breakaway-13-4-1967-White-Sneakers-/00/s/MTMxMFgxNDI4/z/3sMAAOxy-W9SOKke/$T2eC16J,!y!FIc72EN,8BSOKkdKBig~~60_57.JPG

sam kupio u komisionu u Bg kad sam bio 7 osnovne, i jos ih imam... Na kraju sam krenuo da ih nosim u izivljavanje kao sto je spustanje niz Ibar plivajuci i pentranje kojegde, ali one i dalje traju...

Starke sam nosio, i da me neko pita sto si ih nosio, reko bi nemam pojma E. Danas ih gundjajuci kupujem cerki, jebo ih ko ih izmisli, sem toga Convers je sponzorisao kampanju protiv oruzja nek mi se napuse.

Zasnjih 10 godina nosim samo patike za trcanje svih marki, u starima trcim, a novije nosim dok ne postanu stare i tako. Kupim sta mi se u momentu svidi, Adidas i Nike uglavnom. Ali sve su na isti kalup, djon od one pufnasto mekane gume, mora da se savija na prvoj trecini a ne da se lomi klasicna patika za trcanje.

Nekada sam imao puno cipela, a sad imam samo jedne uz odelo, traju mi od male mature, preko velike, sve svadbe i kumstva, i moci ce i da me sarane u njima, mada na zadnjoj svadbi videh da mi se djom malko kanda odlepio.

Imam i tri para kaubojki istih, to nosim kad zima dOOdje i PaDne snEg

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRpLH0escR7peHwAGy78sRW6FPcnLjHloQ87KGke9e2IJgn1K_H

I normalno specijalizovanu obucu za kojekakve gluposti lov, ribolov, sport i turizam.