Prijava

Šta je imalo 70 posto, ne lupaj molim te! To se, ja mislim u istoriji kantera, nije desilo. Ova dva bana za wh smešna, jedan sa krajnje diskutabilnim dokazom i ovaj drugi skroz bez dokaza. Jedino je možda dva tri čoveka imalo cfg i to je to. Vi jednostavno ne možete da prihvatite da je neko bolji od vas u bilo čemu i to je činjenica koja stoji. Umesto da ide gag za prozivanje a da admini proveravaju, vas boli tuki i ljudi se napinju, svađanje i kurci palci. Tako se rastura server, tj rasturio se ako ne primećuješ.

Nije ga pomenuo, a Nik najveci citer <3 :*

Da neko bude bolji od Boxera veličanstvenog? Jel zajebavš malo a?

Sale <333
Bokserče tako te volem :**

što se mene tiče serjodža i vizard čiteri. posebno serjodža.

fs_Milos

Šta je imalo 70 posto, ne lupaj molim te! To se, ja mislim u istoriji kantera, nije desilo. Ova dva bana za wh smešna, jedan sa krajnje diskutabilnim dokazom i ovaj drugi skroz bez dokaza. Jedino je možda dva tri čoveka imalo cfg i to je to. Vi jednostavno ne možete da prihvatite da je neko bolji od vas u bilo čemu i to je činjenica koja stoji. Umesto da ide gag za prozivanje a da admini proveravaju, vas boli tuki i ljudi se napinju, svađanje i kurci palci. Tako se rastura server, tj rasturio se ako ne primećuješ.

Miloše opet si u pravu. Izgleda jedini na ovoj temi koji ima zdrav razum. :)
Vidim da ste apdejtovali i moj novi nadimak na prvoj strani :))) Svaka čast za održavanje teme. Još samo da mi neko objasni kako se uključuje taj wh i mogu komotno da rsturam na drugim serverima. :)

Nova poruka od KGB

24.10.2013. 05:22 - Novosti Orion Telekom 24.10. NOVA PORUKA
Sredili smo link u orionu da ide preko telekoma srbije a ne preko rumunije.
Sada testiramo kako ce ovo raditi.

Kile®
Vidim da ste apdejtovali i moj novi nadimak na prvoj strani :))) Svaka čast za održavanje teme.

Služimo Srbiji.

Takvi su ljudi. Kapiram da isti koji čituju na Vuka serveru kidaju mrežice sa koševa u kraju.

Овај што ме поменуо у контесту читера мож само да ми се сагне и да каже оооооооооооооооо!!!!! Од првог отварам мој премијум сервер паблик, поделићу ип па ако неко буде желео да игра Само изволите!!!!!

ako je neko za malo pucanja nek bane ja sam tu

Био би ред :Д

Bem ti ovaj dust palms, sto godina se skida.

Macke, hoce da igra neko?

193.104.68.14:27040 Ово је мој сервер! Дозвољено све осим чита! Коме се игра нек уђе и тако то!

Pošto ne mogu da igram na Vukajlijin ne znam ni ja zašto a mrzi me da reinstaliram cs, će igram na tvoj. Serbian_AsSaaSsin^<>^ nick, al' sam zajeban lololo
EDIT: Ae daj admina serjodzo nemo' si rava hnjo hnjo
EDIT 2: vatafak, pogresan Ip si dao, pise not responding

Izgleda ces morati reinstall cs :D