Prijava

Значи већ сигурно недељу дана ме ово дрка кад покушам да разменим коју поруку са неким. Кад пишем некоме, пише ми да је тај неко видео то, али његов одговор не видим док не рифрешујем страну. Који курац Цукенберже? Дакле, иако сам ја онлајн, и он је онлајн. Шта да радим? Полицију сам звао, кажу да нисам нормалан. Обрисао сам кукисе, кеш, све везано за Хром, и исти ђаво. Шта да радим, како да решим ову енигму?

Skini najnoviju verziju fejzbuka.

Možda je brovser problem. Aninstaliraj ga i instaliraj opet i javi kako piči.

Što nova tema brateu, imaš IT pitanja i raznorazna pitanja...

To sve onaj Cukerberg mamu mu jebem. Ne znam da ti pomognem oko fejsa izvini nego mi se namestilo slatko da najzad onom Cukerbergu jebem majku u pičku što nam truje omladinu i zaglupljuje decu.

meni se fazon uloguje, ali ne ode na pocetnu nego ostane na onoj pre logovanja.
jebotijapasmater zukengbergze

Радјард Куплунг
Skini najnoviju verziju fejzbuka.

Пробао сам и да скинем најновију верзију, али сам некако завршио на сајту где ми нуде зелену карту бесплатно, што и није тако лоше!

Meśa
Možda je brovser problem. Aninstaliraj ga i instaliraj opet i javi kako piči.

То је превише рационално решење. Ја не желим да поправим даљински мењањем места батеријама, ја хоћу да нађем квар!

Kvar je u tebi. Eo cener za kartu do Banja Luke.

Jesi probao da reinstaliraš Flash, ili da ubaciš nov .net framework vidim da je izašla verzija 4.5?

Нет фрејмворк имам, а Флеш бих могао да пробам да реинсталирам, то је већ прво конструктивно могуће решење.

Није до Флеша, јебем му све шиптарско.

Samo da iskoristim priliku da se zafalim bratu Cukerbergu na izumu milenijuma- fejsbuku. Ulepšao si mi mnoge dane i noći, dao smisao obesmišljenoj rutini, omogućio mi da zavirim u prijateljeve živote i rođakove posteljine, ispunio katodu mog monitora najlepšim stvarima. Fala ti do neba.
Hvala i hromu što mi ne ćopa pa mogu da uživam u fejsbuk avanturama svojih prijatelja svaki dan, nonstop.

Нема решења. :( А и ваши одговори су корисни као пиксла на бицикли.

Их бре Пеки, што си на крај срца. Ево пошаљи мени, и неће ти писати да сам видео. И нећу ти одговорити.

Meni peder fejzbuk nekad ne šalje šta pišem. U stvari ne meni, već drugim članovimaa sekte. Ja se ispričam ko debil i onda ljudovi pomisle da pišem roman, jerbo im non stop ima ono da vrajtingujem a ništa im ne izbacuje. Ne pomaže ni rifreš već moram u novom tabu opet da ga otvorim. Satanistički peder.