Prijava

Ја кад додам неку непознату девојку на фејсу, одмах јој напишем на чет како ми се свиђа и да бих је јебо. Пише да је видела то што сам послао, али она не одговара. Јел то нека грешка до фејса, матер јеврејску?

Frenki nije greska nego kurva dize sebi cijenu.
Edit A ti si na pravom putu, danas se ne cijeni iskrenost.

Мени се слично дешава ко Френкију али само кад атачујем слике... Конверзација тече нормално, ћаскамо о свему и свачему, договоримо се чак и да се видимо, разменимо бројеве и све а ја пошто сам искрен дечко и не желим да завлачим девојку око било чега везаног за мене, пошаљем јој слику курца да зна да око тога не мора да брине и да сам и на том пољу добар као и са социјалним вештинама... Ништа не одговарају мајку му а пише "сеен 12:48"

Није то ништа до твог компјутера, ствар је далеко простија.

Пре него што свака порука стигне до овог другог, прво оде до сервера Беле куће, да Обама може да види шта ти причаш са другом. Обама тамо има цео Фејзбук, ал он има и приватне конверзације, и секси слике, и оно што те камера сними и кад мислиш да не ради ништа.

Е, сад, док је Фејзбук имо око сто - двеста милиона људи, све је то могло дас се постигне, ал сад откако је изгуро по милијарде, заглупели сервери, па понекад поруке касне, а некад се и изгубе. А као што си можда чуо у вестима, републиканци блокирају усвајање новог буџета где је, између осталог, планирано и да се за Белу кућу купи још једна Пентиум четворка, која ће моћи све то да изгура. Е, сад, можда би и ово могло да изгура још неко време, ал и Бела кућа овако врши притисак на конгресмене, јер сви они имају неке налоге на Фајзбуку.

Дакле, кад се усвоји нови американски буџет, што би требало за који дан да буде, и кад Обама купи нов компјутер, ти добијеш свој Фејзбук да ради како треба, ко и пре ове блокаде Конгреса што је радио.

Нема на чему.

na fejsu sve sami jebaci!onlajn...

kontrolisem moje bicarke preko misa i tastature

Пре него што свака порука стигне до овог другог, прво оде до сервера Беле куће, да Обама може да види шта ти причаш са другом. Обама тамо има цео Фејзбук, ал он има и приватне конверзације, и секси слике, и оно што те камера сними и кад мислиш да не ради ништа.

Е, сад, док је Фејзбук имо око сто - двеста милиона људи, све је то могло дас се постигне, ал сад откако је изгуро по милијарде, заглупели сервери, па понекад поруке касне, а некад се и изгубе. А као што си можда чуо у вестима, републиканци блокирају усвајање новог буџета где је, између осталог, планирано и да се за Белу кућу купи још једна Пентиум четворка, која ће моћи све то да изгура. Е, сад, можда би и ово могло да изгура још неко време, ал и Бела кућа овако врши притисак на конгресмене, јер сви они имају неке налоге на Фајзбуку.

Дакле, кад се усвоји нови американски буџет, што би требало за који дан да буде, и кад Обама купи нов компјутер, ти добијеш свој Фејзбук да ради како треба, ко и пре ове блокаде Конгреса што је радио.

Нема на чему.

AMERIČKE DEMOKRATE OĆE DA TE PREVARE
DA BI UŠLI U EVROPU HAPSE DECU AMERIKEEEE