Kličko vs Povetkin

  1. Ма фали један Мајк Тајсон, да кад неко као Кличко покуша да га загрли, овај извуче аперкат од 10 килотона и пошаље га да јебе Украјинке у Албанији.

  2. e jedino od rusa je bila dobra himna.
    Lepo je otpevao onaj.
    Ameri nabijem vas na kurac

  3. Aj kažete da troluje Ajax...to ne znam, al' čovek je u pravu trolovao ili ne.

  4. Šta je u pravu?

    Ono nije bio boks ni po jednom kriterijumu.

    Eno prebaci na eurosport, momci prikazuju pravi boks. Nije krvnički, već je boks. Čisto tehnički, nadmudruju se.

  5. Nisam gledao, al sam čuo da je kličko pička ispao, da je stalno prekidao klinč.

  6. http://www.youtube.com/watch?v=Mqt6tW2a2Kc
    ovaj će jebati majku Kličkovovovaouvaou

    5:18 kad se debeli nasloni na ogradu a pičke ispod bježe
    ahahahah

  7. ma ovaj vilder je smešan...kakvo je ovo telefoniranje kod udaraca...kakvo je ovo mahanje rukama, meni je on žalostan, bar što se tiče veštine...jest jak ko konj, ima 2 metra i on čini mi se, agresivan je pa možda i može da prođe kod klička, al realno nije neka klasa.
    Pa Gokan Saki bi ga sastavio dajem ruku da bi

  8. Jak je crnja, ali nema eksplozivnosti i dovoljno oštrine u udarcima. Pao bi i on u zagrljaj Kličku.

  9. Eksplozivniji od Povetkina sigurno a pritom ima i visinu i snagu. Dobar skor mada to ne znači ništa s obzirom da ne znam sa kakvima se uopšte makljao a i POvetkin imao do jaja skor. Mada ono što mi je prvo upalo u oči da se čovek neverovatno razmaše rukama kad krene u seriju udaraca, glava ostaje nebranjena pa sem ako tu udarci nisu dovoljno jaki da Klička onemuguće da deluje biće u problemu. Navali tako protiv Klička otvori mu prostor da ti zabode koji udarac i najebo si. Mada bi voleo da neki ovakav, što bije ko nenormalan uspe. Čisto eto malo osveženja ali previše mi deluje ko divljak da bi mogao protiv Vladimira.
    Šta on ako dobije sledeći meč dobija šansu protiv Vladimira ili će da se makljaju samo ako to Kličko bude hteo? Nemam pojma kako to ide.

  10. ja mislim da ispod pola godine nece biti sledeci mec.

  11. Crnjo udara ko Sveti Ilija, još da ga neko nauči kako treba....

  12. Eksplozivniji od Povetkina sigurno a pritom ima i visinu i snagu.

    To i nije neki izazov...
    Mislim da Vladimirov tim ima pravo da prihvati odnosno odbije bilo kog borca, imali oni uslove da ga izazovu ili ne.

  13. Crnjo samo što ne krene vetrenjaču da šiba. Ne bi on ništa uradio protiv Vladimira.

  14. jel zna iko koja je fora sa tim titulama, wbf, wbc, abf, qhz, lcd verzije...šta koi kurac, ima svaka verzija nekog svog sveckog šampiona...što se ne ujedine, pa da bude jedan apsolutni vladar. A ne ovako može i Borovčanin da bude neki svecki prvak lol

  15. ja mislim da ispod pola godine nece biti sledeci mec.

    Znam to, neće da se šibaju na svakih mesec dana.

    Mislim da Vladimirov tim ima pravo da prihvati odnosno odbije bilo kog borca, imali oni uslove da ga izazovu ili ne.

    To me zanimalo.

  16. Bilo bi zanimljivo gledati, mada je pitanje koliko je sve to realno.

  17. Oce matori da se bori sa njim, kao revans, a verovatno ce neko uleteti sa parama...

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.