Prijava

Kolko je gadna na drugoj slici bem ti sunce.
Pazi, ovo ti realna tuga danasnje Srbije.
Neke sisate, napucane, glupe, ruzne seljanke uspevaju.
Dok pametni, mladi ljudi nista.
Niko i ne zna za njih.
U kurac.

Tako je svugđe, fukarluk i džiberluk je ono što narod voli, nije slučaj samo kod nas.

Jok brate, jedino ako stavis kesu i zapusis usta.
Pazi kako se nasmeja kad rekla: Ja ne znam gde je Valjevo kod nas.
Jebem ti sunce, tiha jeza.

zapusis usta.

naravno. keke

Tako je svugđe, fukarluk i džiberluk je ono što narod voli, nije slučaj samo kod nas.

Nazalost mesjo.

naravno. keke

Ke ke TE TI PUSI TE JE JEBES UISTO VREME!

ne bi je jebo...ogavna je...kad bi se probudio pored nje,vristao bi u agoniji

nikad mi neće biti jasno zašto guraju ova silikonska govna u usne, svaka (ali svaka) ćurka koja to ušprica postaje akrep. I to nekako ušpricaju u gornju usnu sa strane pa se krajevi oklembese i oteknu tačno izgleda kao crvena bulja onih majmuna pred parenje. Ako vidiš da su sve koje su to umuvale u usta ispale karakondžule šta butaš i ti. Ogavnija mi je od zadnjice pomenutog majmuna.

Šta je ovo suncetijebem lolo

Bože, uzimaj preko reda!

banovti zonkija trajno i ukloniti mu avatar da nebi opet pocinjao sa ovakim temama, a temu kompletno obrisati

Slažem se sa sosom, ovo je dovoljan blam samo po sebi, a kad vidim da ga poulici komentarišu ljudi koji su jedva za jedan nivo ispred nje po znanju, onda je još veći blam.
Pričali smo negde ranije na temi o nekom ciganinu sa ask-a, otvaranjem ovakvih tema i pričanjem o tome uopšte samo doprinosite popularnosti ovakvih glavudža, koliko god to nerealno zvučalo.
Katanac.

ja bi je oženio. kada sam imo dvajes ne bih ali sada bih.

I ja bih je oženio.
Za paninara.

ako ćemo iskreno ima i debilnijih tema,ali ja od ovoga ne je'm leba tako da može odmah da se obriše

pošto sam ja dobar čoj'k,sve prifaćam samo da se vi osećate bolje ;)

prihvati ovaj krompir u znak izvinjenja
http://static.rtv.rs/slike/2010/09/22/krompir_500x335.jpg

Како би јебали ову огавност јебо те курац, сигурно јој смрди из уста или тако нешто. ПОГЛЕДАЈ ЈЕ ЈЕБО ТЕ БОГ. То што изгледа као да има добру сису, буљу и ногу не значи да их заправо има. А ружну фацу има дефинитивно.

deluje ko sluzava zaba...brrrr