Prijava

Pa ako je tako što tebi onda ne ide?

Знате шта?
Пун ми је куфер ора. УВАТИТЕ МИ СЕ У ОРО ДА МИ СИ ТРУПКАТЕ У ОРО!

Eddie

jeste, ja je znam

Знам где би ова могла да излази. Кафана "Поток" у Јагодини, поред зоолошког врта. :)))))
Такве ту излазе. Има их на кило. Евентуално фолкотека "Делфин" (тамо нисам био, али претпостављам да иде и тамо).

U pravu si fender, mi samo ovako joj podignemo popularnost, svugde po malo se provuce, svako sazna za nju i dostigne svoj cilj.

bez nas nista od njene popularnosti.

Ја бих ову затворио у зоо врт са орангутанима који имају слично дупе ко што су њена уста, а онда бих посматрао дружину за време парења, када они напаљени мајмуни скапирају њена уста и нагнају на њи.

zar to nagnavanje majmuna na njena usta nije vec bilo mnogo puta?

ne zezaj da si i ti iz Jagodine?

reci mi gde izlazi, leba ti

ma neam pojma :) davno sam je video ovde
preselila se valjda u kg ili bg...

Знам где би ова могла да излази. Кафана "Поток" у Јагодини, поред зоолошког врта. :)))))
Такве ту излазе. Има их на кило. Евентуално фолкотека "Делфин" (тамо нисам био, али претпостављам да иде и тамо).

haha sta je bre ovo, svi iz jagodine

pa ono, moguce da je tu izlazila lolo

ali sumnjam da dolazi ovde

pa ono, moguce da je tu izlazila lolo

излазила у апис, вид'о ја на гејбуку.

Ja mislio da nema ova tema pa mi bilo čudno :)

Inače, ta je glupa za medalje!

http://www.dodaj.rs/f/3T/Hm/2sYaXm2Q/skola-za-starlete.jpg

- Oro janjivu, pomagali mi mater Spasa i brat Mitar. Brat Mitar mi došo na raspustiz Sarajeva, đe je on studiro.Ja, i taman ja završavo petu brazdu kad vidimja neko ko ide premanam.
Mislim se kol je...

Ovo je malo nerealno. Devojka ne zna koliko je 6*9. Preterali su ga. MONTIRANO. Ali je dobra fora sa orom :D

Који нехумор, наједите се гована сви који оваквим појавама којима је место у малињацима и кукурузним пољима дижете рејтинг.