Prijava

molimo vas pročitajte propozicije

Ljudi Stara Orlova: stara jer je stara, orlova jer je orao, i ispod turiš 1795 i pobedio si

1. Zavetna
2. Vučica (sokolska vučica)
3. Dobra.
4. Askurdjelov amanet
5. ABVGD (Azbukovačka ćirilica)
6. Suri orao
7. 1795
8. Stara orlova
9. Sokolica
10. Odabrana

Odabrana, Vučica, 1795 i Stara Orlova vode.
Glasanje se bliži kraju.
Ko će odneti glavnu nagradu?
Ostanite sa nama i posle reklama

Glas za Staru orlovu

kvalitet je isplivao, neki predlozi su za koplje iznad drugih po kvalitetu...završnica će biti neizvesna. Neka pobedi najbolji i osvoji vrednu nagradu.

Глас за "Одабрана", зато што ће је најтачније описивати када је неко купи. Сем ако је не добије на поклон, онда аукурац.

MAJKO MILA ŠTA SE OVO DEŠAVA U ZADNJIM SEKUNDAMA???
1795 IZBIJA NA ČELO ALI ZA KRATKO

POJAVLJUJE SE DUPLI I VRAĆA STARU ORLOVU U IGRU

ŠTA LI ĆE SE DESITI????

....

..

..
Niko ne zna

moj glas se računa kao dva, tako da ti preporučujem 1795 jer nekako najlepšte će da leži nazivu radže ša znam

nervira me jedino što se i ovde čak rade muljaže....ljudi angažuju duple naloge da glasaju za predloge koji će njima doneti korist, a ne za najkvalitetnije predloge...ima preko 300 milijardi registrovanih glasova koji su sa duplih naloga

Odabrana i Dobra. Nemrem se odlučim. U stvari, prije Dobra., Odabrana mi je nekako blaghh, ko da si iz podruma sa kamarom loše rakije probrao pa natočio uflaše.

Гласам за Соколицу.

već sam računao kizin i pezosov glas kao 4, ne može više.
Zamalo odabrana da ode na čelo.
Kovrdžavi romantik daje prvi glas Sokolici

zamalo da odabrana povede!
Ne mogu jamajčanin, već sam pezosov i kizin glas računao po duplo.
1795 seeee drži...
Kovrdžavi romantik daje prvi glas Sokolici

Glasam za 1795... Na prednju stranu stavis 1795, a iza objasnjenje...

Већ сам гласо, али да утичем мало на будуће гласаче да гласају за "Одабрана".

Придев одабран често чујемо када су каква божанства у питању, за личности, места или предмете од посебног, божанског значаја. Исто би се могло пренети и на пиће, на ракију, која мора бити божанског квалитета ако се баш тако зове.

odabrana? sokolica? pf. ovi probrani predlozi su realno sranje i nijedan ne odskače kvalitetom. ime bi trebalo da bude jedinstveno i da se ističe u gomili već postojećih šablonskih naziva. ja ovu rakiju bojkotujem.

Odabrana ---> Chosen one ---> Neo ---> I nazoveš rakiju Kijanu Rivs.

Nemam duplih ja, nemam vremena da se zajebavam toliko. Dobra je i 1795.
Neka bude šta bude mi ćemo je probati svakako :)