Prijava

malena volio bi da sam ćebe pa da te grijem kad spavaš.Slatko sanjaj ludo oko malo

Dražesno moje, oči su ti preljepe i kad su zatvorene. Snevaj mirno, neka te Sv. Petka čuva.
Ja bdeću cijelu noć natobom.

Кад вечерас склопиш те своје умилне очи и отпутујеш у пространство снова, мене тамо нећеш видјети, али знај да ћу бити спреман да сваку неман која помисли да ти учини шта нажао пробијем копљем наше љубави. Лијепо спавај, твој витез те чува!

noćas su blagovesti bebo i noćas se nebo otvara poželi neku želju i bogorodica će ti ispuniti.Moja želja je jedna crnka sa očima boje Une i zove se na S.
Ich liebe dich Suzana

milo moje malo,jos jedna noc bez tebe :(

Laku noć voljena osobo!!!

Šta ću sad?

sada cekas da vetar prenese poljubce !

Умањени мој хомосапијенсу, знај да ћеш бити скалиштена у имагинацији моје подсвијести ове вечери и да то што смо физички дисјунктне околине неће утицати на аритнију срца и мањак концентрације које имам свакодневно због тебе. Твој штребер!

zvezde večeras bde nad tobom bebo, a najsjajnija zvezda je ona naša. neka te vetar miluje u ovim noćima bez mene, latice nežna maja vojim te :(

zvjezdice moja sjajna volio bi da sam Mjesec pa da ti sjednem na prozor i gledam te kako spavaš.Jednom si dječaku simpatija :)

Клечала си испред мене
проклето млада
усплахирена
мирисала на младост и пролеће
у коси плавој сакрила снове
гледала ме право у очи
онаква какву сам те сањао
клечала си мирно
секла си црну ноћ тупим погледом
тако једра
тако пијана
јебо сам те уста Тијана.
лепо спавај љубави.

Спавај ми спавај вече је пануло
Куце и зеке су заспале
Зазрикали су цврчци проклетства:
Буји ми паји злато моје

Заспало је Сунце на твоме рамену
Звер гладна твог меса на вечеру гре
Буји ми паји лаку ти ноћ
цврчци проклетства певају

Осмехују ти се ексери и дрво
Крстача и и спори блех оркестар
Буји ми паји злато моје
Вече ти је последње пануло

Laku noć moja mala barbiko <3

Laku noć! Nemo' se zajebeš da ujutru kreneš na pos'o kolima, parkir'o sam ih tako da mora u rikverc da se iziđe iz avlije!

Владе, роде, ал си га замрачио, црње не може!

To bi mogla da bude poslednja uspavanka za teško obolelo dete koje neće dočekati jutro.

Lepo da mi spawash l00do moje najswađe kao zaklana, wojim te, mwwaa. :*