Пушач/непушач

  1. ne pušim,mada me ubijaju pasivnim pušenjem od rođenja,što dalje implicira da imam pluća okorjelog pušača

  2. pušim, pa ne pušim, pa opet pušim i tako u krug... ne smatram sebe pravim pušačem, jer nisam zavisna od cigareta, što sam sebi par puta dokazivala nepušenjem nedeljama, ali da volim cigare, VOLIM! uživam u njima, ne palim ih tek tako, zato ih malo i popuših u smom stažu. trenutno ne pušim, evo već mesec, mesec i po, nisam sigurna, ali mislim da ću opet pušiti, ljubav je to :D

  3. Од 2008. године сам непушач,али апсолутно саосећам са пушачима и њиховим мукама,тако да ислим да су се законске одредбе против пушача го' ку**ц.

  4. konzumiram nikotinske stapice. LM Light, a kad nemam finansije, Next.. :))

  5. Jebiga, nista od moje nepusacke odlucnosti :)
    Poklekoh xD

  6. Фактички си ме разочарала :)

  7. Faktički, i sebe sam, Peki :)
    Patofnjarevo pitanje dostojanstveno ignorišem xD

  8. Ja sam "poklek", iskoristio kao inspiraciju za definiciju.

  9. Vikendas i kafas :D Da li se to ubraja i kao "pusac"??

  10. Pusac cigareta i cigara...vec 10-tak godina (uskoro proslavljam jubilej)...2 pakle dnevno...mada kad se krene u grad zna da bude i smoga u istom...mogao sam stan da kupim za bacen novac...ali ne...vise volim pljuge, divne, mirisne, pune svezine planinskog vazduha...

  11. Hvala, ne pušim.

  12. dadada pušač, pušač pljuga i to onaj o0koreli...:)

  13. dadada pušač, pušač pljuga i to onaj o0koreli...:)

    /quote

    derem cigare, pogotovo za kompom dok sam :D

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.