ŠTRAJK!!!

  1. Разиђите се у миру. Окончајте овај штрајк! Пишите дефиниције за добробит Србије!

  2. Piši ti definicije, imaš samo tri, a i one nisu neke.

  3. Sad shvatam, ako si Kaizenov dupli, odakle ti poeni. Dao si sam sebi da bi imao za forum.

  4. Ćao. Pozdrav Valdemaru.

  5. Али испунио сам захтев од 50 поена. Знаш неко мора и земљу да води, да би ви писали дефиниције опуштено.
    Разиђите се у миру.

  6. Vlade limar he he he

  7. agagag vlade limar towelie caru

  8. Vlade limar he he he

    eheheheheh

  9. Moram pisati moderatorima da mi promene nik u limar da ne bude više smešno.

  10. Госпон Вучић, морам да вас питам нешто. Ел се сећате кад сте за пет година ваше врљаве странке држали говор? И да вам је певао неки хор, јел да? Е па МИ СМО ЈЕБЕНО СТАЈАЛИ САТ И ПО У МРКЛОМ МРАКУ ДОК СТЕ ВИ ДРОБИЛИ О НЕКИМ СРАЊИМА И НИСТЕ НАМ ДАЛИ НИ СОК ШТО СМО ВАМ ОТПЕВАЛИ ХИМНУ И ВОСТАНИ СЕРБИЈЕ. Морам да приметим да то не иде на руку ваше странке. Срдачан поздрав, Џорди.

  11. Neka jede stiropor.

  12. хахахахахахах владе лимар. Искрено сам се насмејао сад :Д

  13. Ama jedite govna :D

  14. haha, gospode.
    koji bogovi humora, klanjam se

  15. Ja se uvijek iskreno nasmijem tome. Smisao za humor mi nije jaca strana. Jebi ga.

  16. Да ли је сок једини проблем? Ако је само сок проблем решићемо у најкраћем року.
    Надам се да нисте назебли господине Џорди, изузетно сте певали ваше услуге ће нам бити још потребне.

    Валдемаре не радимо више са стиропором, треба ли вама пар квадрата да наставите штрајк или смо се договорили?

  17. Дакле решено. Закључавај тему, пиши тамо "одбија се захтев штрајкача, нису поставили услове".
    Ако се буду бунили одаберите им неки постер, нешто. Пријатно господо.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.