Prijava

Ја ћу да штрајкујем једино ако вођа протеста буде ЛОРД ПАНИ

Ahahahhahaahh Lord Pani ahahahha

ide u kurac, gubi sadržaje koje klinci mogu da kače na fejs i tako prave komercijalni i socijalni uspeh sajta.

da zaustavimo to? zvuči kao zahtev...kad počinjemo i do kad ne dolazimo?

Ma nemam pojma, mene nema sedam dana od sutra, kad sam već napisao na početku. U počektu sam se zezao kad sam otvarao temu, ali sad vidim da je trenutno sajt suviše "zabavan" za moje raspoloženje, godine i još par odlika koje me čine. Možda u međuvremenu nekom dune pa protera govanca koja su se nakotila i od kojih ne može da se živi.

godine? ahahaha pa šta ja treba da kažem?
mene samo brine ovaj stevan na onoj temi za odlaženje u kurac.

što lepo ne napiše definiciju i obrati mi se da mu oteram u popularne, nije mi teško.

ovako pljuje po nama komentatorima, a mukica ne zna kako da nas pita za pomoć.

Koliko se nešto sećam priče, stariji sam od tebe bar godinu-dve. A pusti Stevana, iznervirao se malo.

meni sad dođe da odem i stevanu iskomentarišem svaku definiciju. povedem brucea i natnat i da zbunimo stevana skroz.

priče za godine se ne sećam, pomešao si me s nekom drugom. mislim da sam dosta starija.

Космполито, ево:
http://vukajlija.com/forum/teme/57457-svi-mi-koji-mislimo-da-je-vukajlija-otisla-u-kurac?strana=20#post_2583020

Ово после што дивљам, то нема везе са вама, већ са ЛОРДОМ ПАНИЈЕМ и следбеницима лоло

ne nerviraj se stevo, pazi na srce :(

Иначе, Црно и Трачица су ми једном тако намерно испемовали најслабије оцењену дефиницију и ја сарађивао са њима, и то је донело 20 оцена за ту одавно написану дефиницију.

Ma nece niko da mu podrzi ovo Lord Pani sizenje. Moramo to malo progurati. Da steva bude srecan. Makar do derbija :(

Стеване зашто улазиш у конверзацију са Панинаром?
Ако може неки иоле разуман одговор.

Deep pupak

Ma nece niko da mu podrzi ovo Lord Pani sizenje. Moramo to malo progurati. Da steva bude srecan. Makar do derbija :(

али ЛОРД ПАНИ

Ko je lupio ovo lord da ne listam

и то је донело 20 оцена за ту одавно написану дефиницију.

pa kaži slobodno, stevane dete...treba komentari? pa tu smo, nemoj da mažeš govnima, samo lepo pitaj...

Кад бих хтео да одговорим, то би значило да ћу опет да почнем са том темом, а написао сам човеку да ћу да оладим. Уживајте у тим вашим зезанцијама лолек

Jedna od najmudrijih stvari koje me je Vukajlija naučila, a možda i jedina, jeste: "retardiran tip mora da se redovno ćuška (ne fizički) inače polete". (Jericho)

Bilo nešto slično jednom, ništa se nije tad promijenilo nabolje. http://vukajlija.com/forum/teme/3092?strana=1

Mene su tu uvukli na prevaru, imali su neke prikrivene ciljeve i lične razmirice međusobno (moje mišljenje). Nego, tad, kao i sad, postoje određene grupacije na Vukajliji (primjer je čet, ima ih tri, ne zna se koji je gori). Onda ima dosta (i previše) lajkovanja i ostalih bijednih stvari da bi neko prikupljao virtuelne poene koji ničemu ne koriste. Ne znam šta više da kažem a da to ide u prilog o nevaljanju trenutne situacije na sajtu.