Prijava

Ахахаха јел постоји та тема и даље?

требало би, али мислим да је то било пре минимум годину и по дана, тако да је до сада затрпана у мору гована која су продефиловала овим сајтом за то време

Ајде ако се сетиш назива теме изгуглај, лако се нађе кад се у претрагу дода "вукајлија форум", али да имаш бар неки део назива.

Svako sa dva grama mozga na osnovu Natnatinog posta može da nađe njen profil za minut.

Može kurac.

Ајде ако се сетиш назива теме изгуглај, лако се нађе кад се у претрагу дода "вукајлија форум", али да имаш бар неки део назива.

http://vukajlija.com/forum/teme/11415-demantujem-i-izvinjavam-se

нашао сам релативно брзо пошто сам постовао у тој теми. није толико занимљива, ал да се прибележи

мајо ако и мене будеш тужила обавезан сам да те упозорим да ћу дркати за време суђења истовремено те веома упадљиво гледајући и намигујући. јеси ли сигурна да то желиш?

Može kurac.

Može i kurac.

мајо ако и мене будеш тужила обавезан сам да те упозорим да ћу дркати за време суђења истовремено те веома упадљиво гледајући и намигујући. јеси ли сигурна да то желиш?

Dvajt moj novi idol

AHAHAHAHAHHAHAH daj ko ima pristup groblju da printuje definiciju sa te teme

ovo postaje burek forum profi drkaca kurca
ako drkate, drkajte sa stilom

Radio bih sa njom divljački 'unutra-van'.

Meni ona najlepša žena uopšte na planeti

И јел сконто неко који је налог одавде Мајин?

Ја и даље чекам да ми неко каже, а може и Луди Чак, који је њен профил овде. Волео бих да јој будем љубавник иако је троје родила. Има Данкан решење и за то, само нека се она мени јави. Тј. да ми дате профил да се ја њој јавим. Или како већ...

Fakat je prebrutalna. Jedan dan kad neka mudra glava napravi digitalni rečnik, njena slika nek stoji pored pojma milf

To je urbana legenda da ona ima nalog ovde, neko nekog ložio i preraslo u legendu. A i da ima pretpostavljam da je davno prestala da ulazi.

То није тачно, Маестро. Маја битише овде са нама, прати СИГУРАН САМ Манеле тему, а да нема мужа дала би врв мени најпре. Овако је чекам на ПВТ да јој објасним како мужа да заобиђемо, јер бољег од мене не може наћи...