Prijava

Пров, педеру, претпоставио сам да ћеш гледати слике, а после си ми и потврдио лоло
Ово ја Провирону невезано за Мају, да не буде забуне.

Натнат, је л' има одабрану? Је л' ми се некад негде обратила? Ко јој је омиљени аутор? Коју дефиницију највише воли? Ко јој је омиљени постерџија? Је л' постује некад по форуму? Дај било какве информације!!1

Натнат, је л' има одабрану? Је л' ми се некад негде обратила? Ко јој је омиљени аутор? Коју дефиницију највише воли? Ко јој је омиљени постерџија? Је л' постује некад по форуму? Дај било какве информације!!1

Nema odabranu, ne znam da li ti se nekada obraćala, misllim da nije, MarijanaP joj je omiljeni autor i jedna njena definicija, mislim ona Limunada, od posterdžija nemam pojma, čini mi se Fatal, na forumu ima svega desetak postova..
Uglavnom baci pogled iz off-a.

Ajakse, možeš sin da joj budeš :)

Pa baš zato. Nek me ne lajkuje ni ovde, muka mi je od nje. Ja nisam klasičan vukajlijaš

Uglavnom baci pogled iz off-a.

Одушевиће се овом темом, поготово Бојановим коментаром лоло

Majo ako čitaš ovu temu znaj da se toliko ložim na tebe da drkam dok pričaš o siromašnoj deci Kosova u jutarnjem programu. Javi se da te napunim vrućom spermom. Poješću ti pičku ko baklavu.

Dam kurac link od profila. Ako je tajna, ima da ostane tajna.

Rade, nes jebati lolololo

MAJO MANI ME SE IMAM DEVOJKU I MNOGO SI STARIJA MAJOO

Rade džabe staješ tu na njenu stranu, takoreći ulizuješ se i štitiš njen identited. Sad očekuješ da će ona doći i reći: Tako je Rade moj hrabri vitezu dodji da te poljubim! neš jebat lolo

Znam koji joj je profil.

Lažete usta vas jebem žvalava, naravno da ne znate koji je njen profil, dok to nečim i ne dokažete.

сећам се да је давно један лик отворио тему где се извињава маји и њеном мужу због неких коментара на вукајлији, ваљда му претили тужбом лоло.

ако је ту маја волео бих да ми одговори колико пута је попушила покојном тијанићу за место главне водитељке јутарњег програма. хвала

сећам се да је давно један лик отворио тему где се извињава маји и њеном мужу због неких коментара на вукајлији, ваљда му претили тужбом лоло.
ако је ту маја волео бих да ми одговори колико пута је попушила покојном тијанићу за место главне водитељке јутарњег програма. хвала

Ovo je bilo jebitačno

Dvajt
сећам се да је давно један лик отворио тему где се извињава маји и њеном мужу због неких коментара на вукајлији, ваљда му претили тужбом лоло.

ако је ту маја волео бих да ми одговори колико пута је попушила покојном тијанићу за место главне водитељке јутарњег програма. хвала

Ахахаха јел постоји та тема и даље?

Naravno da znamo koji je profil. Svako sa dva grama mozga na osnovu Natnatinog posta može da nađe njen profil za minut.