Prijava

Ode Gvozden, ima nade za Vukajliju. Dajte mu trajni, ja častim.

Alah je za muslimane! BOG RULZ!

I zašto ste banovali Gvozdena? STOP HAJCI NA ATEISTE

Član 49. Ustava Republike Srbije.

Gvozden je debilčina bez mere. Malo je sedam dana..

Paninaro, Gvozden Bog ne može da ode, to bi čak i polupana neznalica kao ti morala da razume, možeš da prihvatiš to ili da prihvatiš da mu popušiš kurac, baš kao i moskovski satrap Brus, umesto što uludo banuješ Gvozdena Boga mogao si to vreme da iskoristiš za nešto konstruktivnije, recimo da odabereš neku svoju sjajnu definiciju poput Prcanje Milojka - kad dođeš kući i pitaš šta ima za ručak a žena ti kaže Prc Milojko.

GVOZDEN BOG GVOZDEN BOG GVOZDEN BOG

moskovski satrap Brus

Gde si bre Vojvodo, nisam te poznao.

I ovaj profil nije lažan ustupio mi ga je jedan od mojih prvosveštenika

U svoja 4 zida Gvozdene

Ti paninaro moraš da praviš lažni profil, ja sam zamolio svog prijatelja da mi ustupi svoj pravi, ali najbliže što si ti ikad imao prijatelju je crknuti golub na terasi tvoje komunističke višespratnice u Pogdorici.

Imaš li 4 zida, jadniče?

Hoćeš reći socrealističke, Gvozdenoviću. Budimo lingvističko-semantički pedantni, čak i prilikom vređanja.

Pitaj mamu Gvozdo retarde posledico komustičkog režima, zaostavštino Šuvareva. Pitaj mamu možeš li da.postuješ sa njenog.adsla.

Paninaro, kad ste tačno ti i tvoji prestali da napasate krave u lokalnom parku u kraju, 1996?

Banuj sve Bruse!
Banuj sve!
Nije ovo tema za spem

Ti paninaro moraš da praviš lažni profil, ja sam zamolio svog prijatelja da mi ustupi svoj pravi, ali najbliže što si ti ikad imao prijatelju je crknuti golub na terasi tvoje komunističke višespratnice u Pogdorici.

UUUUU USRO TE

Šta su vam komunisti zgrešili?

Odgovori mi.prvo Gvozdene slino jedna.