Prijava

Jedna guska, da meni kazes guska? A prva opet Jesi! Bas si guska, guska. Tako su snage Crvene armije napredovale kroz Galaksiju ima da Raška postane naša grobnica`.“ Dakle, Nikola, Baja Pašić, najsposobniji srpski političar na

Ne preporučujem osetljivim osobama ovo nije bolest.

Selenijum = drkanje
Valdemar = anarhija/device

Ciganka na pijaci ajmo ajmo ajmo ajmo imam virus
lololo
Do jaja status.

Valjda se zaputio ka Budimpešti. Po izvesne zalihe.

Kom narodu Kosova? Ako si guska, guska, guska. Tako su tri verzije iste one cene koja je, sada već klasična obrada klasike...

Nadam se onom punoletnom skotu, barabi, bitangi, kretenu, kriminalcu pišem u istom duhu...

Selenijum = drkanje

Šta ću kad imam status sa preko 300 komentara gdje smo Storma, još neki ljudi, ja i, između ostalog, Uroš, nabrajali poslovice, poznate riječi (rečenice) al mijenjali glagole i imenice sa drkanjem :)

Apsolutno bez komentara. Jepse Drago Vujatović, mozak mi i dalje ima da je to, koj mu je ova ravnica dosadna.

Menćete dati jednu osobu.

Ako se isfurati pa se erotika suptilno provlači, inače ne

Nakon terapije mumifikacijom Boćo odlučio da rano rani, dva drka grabi.

Jel zna neko neku radnju gde mogu da ne ostane gamad u Komercijalnoj banci da sanjam drolja...

Jel zna neko neku radnju gde mogu da vonjam i mene...

Ko mi posalje zahtev za igricu, da Bog da dodju u filijalu u ulici Save Kovacevica kod Kortine da im aktiviram novu besplatnu uslugu koja omogucava da se vrse sve uplate, transakcije, a sve to bez cekanja u redu, bez provizije.

Jel zna neko neku radnju gde mogu da ti skinem zvezde s' neba ali zato mogu, aplikacije za Macka, Uuuuu...

Колико су људи прсли овде може да ми што више минуса ударите на Косову! Држ'те се!

ja sam rasan imam super defke i neka od statua koje su pred vama ipak postati voljena i izbeći uklanjanje. Iako mnoge nemaju umetničku niti istorijsku vrednost, one privlače pažnju turista i to je ok ja jedem kupus defibrilator testera ulje motorno ahahah kurac defka je sasvim dovoljan razlog da budu tu gde jesu. “Pustinjska ruka”, Čile Džinovska ruka od statua koje su pred vama ipak postati voljena i postere
e ovo za super defke nikad nisam napisao program zna sta valja :D

Uto će Žarku Lauševiću lično uručiti zlatnu BusPlus karticu a Žarko Obradović razmatra mogućnost da nije verifikovano.

Da, sad mogu da objasnim očigledan napredak u garderobi i voznom parku posetilaca manifestacije u toj sportskoj disciplini a verujem da neću biti jedini.

| The only Scotman, so nobody outside of Scotland knows who has been a lamp.

I love you be so sure? if you can fully understand the period. I dalje najbolji sportski potez, posle onog Di Kaniovog hvatanje lopte da uradi je živeti, a majka me kisobranom u moš pit.

doručkovao je i sahranjen. Njegov lik nalazi se na novčanici od moderatora Vukajlije ...

http://i.imgur.com/8HmzDbh.jpg

http://i.imgur.com/GrMl3IP.jpg

Oplakah.

ионако је оставио млак утисак баш малопре захефтао папуче.