Prijava

ТИЈЕМА ЗА СВЕ ФАНОВЕ ОВОГ МЕГА БЕНДА. КО ВАМ ЈЕ ОМИЉЕНИ ЧЛАН? ТОКАН, БОКИ ТАТКО, ОНАЈ ТЕЛЕТАБИС СА ДВЕ ТАСТАТУРЕ ИЛИ ЏАЈА?

Омиљена песма? Мени ''Моја земља''. Јер је патриотска и љубавна.

Ovaj autfit ne treba da menjaju. Doduše, zahteva Aće.
http://www.scandal.rs/wp-content/uploads/2012/11/amadeus_band.jpg
A numera... "NIje svejedno", naravno. Preemocionalna, nadilazi ognjište. Vanvremenska. Evergrin, takoreći

Мени омиљена она КУПИ МЕ ЗА ДВЕТРИ ЛАЖИ, подсећа ме на мог великог пријатеља Вејврајдера.

Odlična tema stvarno su zaslužili svojim patriotskikulturnoumetničkim doprinosom!

Meni onaj što mlatara kosom dok svira klavijature i nemoj da ga vređaš ima čovek tetovažu na vratu i ajlajner k'o Đoni Dep u Piratima s Kariba, razbiće ti pičku ako sazna.

КУПИ МЕ ЗА ДВЕТРИ ЛАЖИ,

E, da, zaboravih tu. Umeo sam čak i da je odsviram na žičanom instrumentu, gitari.

ја волим онај спот ђе има циркус и међед.

јесу то они што певају не прилази не прилази са мном под воз не полази? е знам ја њих они су до јаја, свирала им и викторија клавијатуре кад је била мала у групи

MENI JE OMILJENA ONA I JA, I OSTAVICU SVE!! Inače bio sam na njih u Kotoru, tad sam mrtav pjan jebo neku iz Novog Sada, i od tad ne jebem ništa.

Мени је најјачи онај цар који је свирао бубњеве без бубњева у једној од емисија код Лее Киш.

Моји Лесковчани, уз њих сам од самих почетака. Лажу те објаснила неке ствари.

Мени је најјачи онај цар који је свирао бубњеве без бубњева у једној од емисија код Лее Киш.

hahahaha znam ovo sećam se, pa brate i ja bih bolje lupao od onog, ponašao se autistični pavijan u spejs šatlu, veze imo nije jebo ga deda mraz.
El stvarno onaj najtelegentniji u bendu skosom ima tetovažu po faci, učinilo mi se da sam jednom video tajsonku i od tad kad puste amadeuse nikad ne daju kadar njegovog lica?

све песме су им подједнако одличне!!
http://www.novosti.rs/upload/thumbs/images/2012//03/12n/spek-amadeus-bend_620x0.jpg
како им мноћно стоји чминка!!

A možda i ne mislimo na istog bubnjara, ja pričam o nekom fanu amadeusa koga su doveli u emisiju i koji kao ekstra svira bubnjeve pa su mu dali tu ekskluzivnu priliku jednom u životu da lupa u bubanj dok ostatak benda svira neki hit. Morali su da zaustave pesmu nakon pola minuta da im nebi uništio opremu i deo studija.

Ја мислим на бубњара из њиховог бенда који је импровизовао свирање бубњева док је пичио плејбек, иако у студију бубњева није било, већ је само ландарао оним палицама као епилептичар.

КУПИ МЕ ЗА ДВЕ ТРИ ЛАЖИ
ПОЧНИ ТАМО ГДЕ ЈЕ ОНА СТАЛАААААААААА
ЈЕР СВАКО ИМА СВОЈУ ЦЕНУ
А МОЈА ЈЕ НОЋАС МАЛА

El stvarno onaj najtelegentniji u bendu skosom ima tetovažu po faci

da ima tu tetovažu, nego, jel si ozbiljan za to da je on najinteligentniji?
ajme kad sam ga slušao u nekoj emisiji, dečko ne zna da sastavi rečenicu, a i to što sastavi je jako glupo

Ali kad ti kazu da te ne voolim, tad lazu teee <3 <3 <3