Prijava

"Кијев – Митинг, који је окупио више хиљада људи, организован је у понедељак увече на Тргу независности у центру Кијева, људи још увек долазе. Демонстранти ојачавају барикаде дуж трга где се одржава митинг."

Срђа Поповић је у овом документарном филму све лепо објаснио.

http://video.vaseljenska.com/%D0%BF%D0%BE%D1%81%D0%B0%D0%BE-%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D1%83%D1%86%D0%B8%D1%98%D0%B0-%D1%81%D1%80%D0%BF%D1%81%D0%BA%D0%B8/

Увертира је била 5-и октобар, а сада све иде као подмазано. Брине ме што Руси немају никакву стратегију како да се супротставе овој напасти...

Срђа Поповић је у овом документарном филму све лепо објаснио.

mislim da se do njih cuje koliko mi zvizdi jaje

Увертира је била 5-и октобар, а сада све иде као подмазано. Брине ме што Руси немају никакву стратегију како да се супротставе овој напасти...

Rusi su pičke, eto im Ukrajinski 5. oktobar.

s obzirom da prvi video na houm pejdžu ovog portala nosi naslov

Права истина о СИДИ и њеном непостојању

a među onima sa najviše lajkova su

Војислав Милошевић потврдио постојање ХААРП-а у Србији

Јављање Патријарха Павла

gorepomenuti dokumentarac je sigurno vrlo edukativan

cak i granjku boli kurac za ovo

Ма, и ја сам прошао ово подјебавање на Вукајлији.... Гаврило, дечко, ово није сајт где можеш да прођеш са овим темама. Веруј ми, пробао сам, само сам најебао, јер нисам схватао да у циркусу не можеш проповедати науку.
Наше ће сјене ходати по Вуки. Лутати по форуму и призивати тролове.

Шта се стварно дешава у Украјини?

upali Granjkini Sirijci?
sve im jebem nenormalno, drogirano od one urme i datule. nabijem im sablje damaskije u dupe što upadaju kod nevine brače kličko

UKRAINO VUKAJLIJA JE UZ TEBE UKRAINO!

Имају Руси стратегију. Није тачно да немају.

http://youtu.be/UEi_ws1ZMY0

Ja se ovog anđela ne mogu naslušati...

Ruska zima = Sovjetska zima = Ukrajinska zima
Kao što nas istorija uči: Do proleća ne može da se desi ništa, što ne ide Rusima na ruku.
Osim ako ne učestvuju ludi Mongoli. Što u Ukrajini nije slučaj. Bar dok ih Rusi ne dovedu.
Ako se već desi kakvo priključivanje Ukrajine nekakvoj zajednici evropskih zemalja na čelu sa njemačkom, Ukrajinski narod će se suočiti sa surovim uslovima gore pomenute zime, bez Ruske pomoći u vidu pozitivnog pritiska cevima gasovoda po ceni za prijatelje.

није украјина крива ми смо кина