Prijava

nemoj da ti žena vidi ovo! :D

Oh, izvin'te prepodobni Valdemare.

Ti si original žena od krvi i mesa, nisam mislio na tebe :)

Posto je Luks neuparen, neka bude Luka i ja.

Valdemar & PajkoNP

Konju jedan, spojio si me sa Energijom u početnom postu ove teme. Šta će mi sad taj PajkoNP.

Sigurno je vec bilo, ali Vidra i Batch = pobednici ove teme, zao mi je ostali ucesnici.

Johnny Kurajber i Ella Kurajberka.

Tomdrile, laskav i primamljiv predlog, ali, s jedne strane, već me upariše sa Glavnim, a opet, sa druge, tvoja je ponuda direktna, dok se Glavni ne javlja. Ja sad ne znam šta da radim.

Kurajber i ja sam rasan

Mangaš i Zangecu.

Tomdril i Smorka, zajebavanja bez

Грањка и Србијанка.

Ти имаш веће шансе него ја.

Грањка и Валдемар.

Valdemar i Srbijanka.

Ти имаш веће шансе него ја.

Грањка и Валдемар.

Razumem zašto misliš da bi to moglo da funkcioniše sa moje strane, ja sam čovek krajnje otvorenih shvatanja, neki misle da sam LDP LGBT BDSM bastard, ali zašto misliš tako o Granjki, tradicionalcu, ozbiljnom čoveku, hetero oženjenoj osobi itd.?

Valdemar i Srbijanka.

Nisam siguran, mislim da je Srbijanka dupli nalog muškarca. Još jednom kažem, nisam siguran, ali moja muška intuicija mi to govori.

E, a najbolje da se ne svađamo ko je čiji par, nego da organizujemo okupljanje (pod maskama - ustupak stidljivima) i napravimo neke orgije? Ja ću da donesem pivo i grickalice i par rekvizita.

Žensko bre, 1 kroz 1. Navali dok ostali nisu doznali tu informaciju.

@Валдемар Ето, сада видим те разлике које су вам препреке за љубав. Али шта ти знаш о мени? Авај, ништа...па одмах са Грањком. Мислим да исто то неће да функционише, јер нема намеру да има шири поглед на религију. :(

Ne znam ništa o tebi, a i nisam siguran, napisao sam, samo mi se učinilo prepoznatljivo tvoje pisanje, podsetilo me na nekoga.