Prijava

Dakle, subota, 21.12.2013. Pub "Kornjača", recimo 8 uveče.
NALAZIMO SE U PROLAZU KOD DOMA SINDIKATA, ČEKAMO SE DO 8 I 15 NAJKASNIJE!
Za nekih 5-6 dana će biti jasno ko ima nameru da dođe, pa ću moći da rezervišem prostor.

Smislite se, izorganizujte, naučite šta imate, sve to lepo položite, uštedite neki dinar i dolazte!

Oni koji su već bili u Kornjači, znaju da to nije beskonačan prostor, pa ću da prepišem post sa prethodne teme koji važi još uvek.

Članove bliže i dalje familije, prijatelje, simpatizere, komšije, studente na razmeni kao i leva smetala kojih niste mogli da se otarasite možete povesti pod jednim uslovom: nijedan Vukajlijaš ne sme biti tom prilikom uskraćen za samostalno mesto na klupici, kriglu i neometan pristup pepeljari i klozetu.

Dolazak potvrdili:

-Natnat
-Johnny Kurajber
-Ella Kurajberka
-Луди Чак
-Давид
-Tandrcak
-pseto88
-Ironični
-industrial
-омбре
-Director
-taedium_vitae
-Glavni
-ФејзБукснетина
-Midori

Možda dolaze:

-Valdemar
-YeahBatch - ako bude para
-Радмило Топола
-Agilni
-_AJAX_
-KBO!
-Larry Underwood
-PrankMaster

Čim Nata organizuje, biće to jaka fešta. :) Da nisam predaleko, rado bih došao.

21 12 meni tu nesto smrdi mozda se nostradamus zajebo za godinu dana

Која Корњача, има их пар комада?

Dolazim. Javljam da li će i Ela moći da banjava.

kontam da je kornjača kod doma sindikata?

:pljuc: (zapljunula se za dolazak)

ajde par dana kasnije majku mu, 21og je koncert godine, vec sam 22og, 23eg u bg-u

Да ли ће ту бити модератори баунсери који избацују бановане чланове и IP скенирањем зеница одређују ко је чији дупли?

jel primate bosance ?

Која Корњача, има их пар комада?

Prešernova klet, kod Doma Sindikata

jel primate bosance ?

Narafski!

Да ли ће ту бити модератори баунсери који избацују бановане чланове и IP скенирањем зеница одређују ко је чији дупли?

Nema mesta za duple, skučen je prostor.

to je vec malo diskriminacija.stalno ta okupljanja,a nijednom nije bilo oklupljanje za duple.mislim,nema smisla i oni su ljudi.a o triplima da i ne govorimo.

Vidiš, zanimljiva ideja...
Okupljanje duplih, ali samo onih koji su uspeli da sačuvaju tajnu svog identiteta.

Nema mesta za duple, skučen je prostor.

Ali pošto RL nije Vukajlija, pa samo jedan čovek po glavi vukajlijaša može da dođe, kako će se znati da li čovek dolazi sa duplog ili sa glavnog? I kako će se znati da li je nečija tajna identiteta otkrivena? Osim ako negde ne postoji tajni spisak ko je čiji dupli...

Veseli, dođi slobodno, nemoj da dramiš.

veselko ce doci 2 puta,jednom sa originala,jednom sa duplog.

Onda mora da se odluči koji će kome da sedi u krilu :)

Došo bih da upoznam Čaka, mada mi je malo daleko. Pozz legendo!