Prijava

Onda mora da se odluči koji će kome da sedi u krilu :)

samo nek obojica plate sta su popili :) da ne bude ona fora:"ja cu,ja cu,nemoj,ja cu" i na kraju niko...

znaci ne pomera se datum?

вероватно ћу доћ'

Doći ću i ja vrlo verovatno.

Ђе је та корњача???

Veseli, dođi slobodno, nemoj da dramiš.

Koliko ozbiljno shvataju novajliju u očajničkoj potrebi za pažnjom...

ništa pomjeranje datuma?
Mada sam možda kontao da odem na utakmicu 19-og decembra ali i na koncert godine u ns 21-og... :/

Dolazim 99,9 posto.

Ali hocu da mi se kaze sa kim tacno treba da osvanem dok ne potvrdim 100 posto. Postao sam probirljiv :)

nije ovo okupljane slučajnost , murija hakovala profile i sada hoće da nas pohvataju

E da, zaboravio sam da POHVALIM odluku organizatora da sam odredi vreme i mesto okupljanja jer cim pustis ljude da biraju ode sve u picku materinu. Bravo Nato.

Ђе је та корњача???

Preko puta Doma Sindikata.

ništa pomjeranje datuma?
Mada sam možda kontao da odem na utakmicu 19-og decembra ali i na koncert godine u ns 21-og... :/

Nema pomeranja datuma. Vikend pre je prerano za organizaciju, vikend posle je već pred Novu godinu, može se desiti da pola ljudi otputuje, a što se tiče utakmice, rekla sam ti da dođeš.

Koliko ozbiljno shvataju novajliju u očajničkoj potrebi za pažnjom...

Jak si mi ti novajlija :)

Ma došao bi i probao da spojim to sve, samo već imam isplanirano za koncert godine u Novom Sadu 21-og, i leprikon će doći pa će spavati kod nas, kada bi se dan jedan moglo pomaći bilo bi super... :/ ali štaš pomjerati zbog nas dvojice, jbg...

Znam, sve ja to razumijem nego se jadam što vjerovatno neću doći, mislim sigurno, pošto idemo na koncert godine koji je jelte taj dan... Da se mogu klonirati pa biti i tamo i ovdje, to bi bilo kul...

A kako u nedelju, ajde reci?
Mnogi od nas imaju obaveze ponedeljkom ujutru. Prosto je nemoguće.

Kako tumba postove..
pa dođi na utakmicu, prespavaj, pa u petak idi za NS.

Vidjeću za to, trebam još sa jaranom vidjeti kako i šta, da li će on uopšte ići. Javiću ti uglavnom, šta iskombinujem.

Leprikon

znaci ne pomera se datum?

Ko te bre jebe debeli.

Треба водити рачуна да је ст. Никола деветнаестог и да траје два дана, кад се прича о омладини неискусној на пиће, доћи ће парада омамљених зомбија који ће наручити чај и при погледу на туђе пиво вино и ракију бацати пеглу.

Ако буде кинте, али тешко.