
Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.
Deutsche Welle · 29. April 2011.
Prijet da uzdrma tron Dragiše Ćorsovića
Је л' он то управо рекао
"Млади аргентинац је направио фаул"? лолололо
Al oplako sam nogometaše lololo
Sta promasi gekas kuku
ХАХАХАХАХ ЈУЈУЈУЈУЈУ
Otkud da Mitroglu nije počeo utakmicu? Bio im je najbolji strelac u kvalifikacijama.
Sramota bre da je ova grčka na svetskom a mi ne
Jebeni mihajlović
Па они овог Ковињала намерно стављају на ове досадне текме да забавља људе.
pa mijaljević i coa šibaju koks u ovim popodnevnim terminima, a tekme prenose isključivo uveče. #pišajposirotinji
rezultat 2:0 za kolumbiju, "izlazi strelac jedinog gola pablo armero" - nedeljko kovinjalo 2014
kovinjalo je idealan materijal za eurosport.Tamo se traže smoreni komentatori koji će da prenose karling i svetsko prvenstvo u boćanju
ne može da se probije, smiljan banjac je neprikosnoven
BOG
Ех православна братијо, за вас сам навијао али има наде!1
како је играла грчка, нисам гледо?
Samo da prijavim da je ćerka pogodila da će Kolumbija da pobedi Grčku. Sada je rekla da će da pobedi Kostarika (tačnije "Tostalika" u njenoj verziji).
Urugvaju himna ka iz crtaća lol.
http://www.kurir-info.rs/kakva-cast-milorad-mazic-sudi-veliki-evropski-derbi-nemacka-portugalija-clanak-1420055
ова апликација доле на куриру је стварно готивна.
дајте хитно линк АРЕНА 2 стрима, не могу ништа сем кеца да нађем
и дајте онај сајт за који мораш да се логујеш преко фејса да букмаркујем и који има разне канале, радио итд...
хаха какав дебос овај костариканац још се бечи нешто се џилита као није он.