Prijava

http://www.pulsonline.rs/data/images/2013-10-01/44827_image_af.jpg

Disklejmer: Gledate, znam, nećemo se lažemo.

Nisam gledao od početka, ali evo jedno 4-5 emisija unazad pratim sfamelijom. I ono: zabavno je. A opet i neka kinta se napravi za humaniratstvo.
Elem, ima l' koji favorit-nastup? Po meni: Šašić Kao Lukas je otkinuo:
http://images3.kurir-info.rs/slika-900x608/zeljko-sasic-aca-lukas-1382653310-386561.jpg

Boris možda i najiskuliraniji lik itd.
Elem...
Nata, malopre <3
http://www.blic.rs/data/images/2013-12-07/409301_img6036_f.jpg?ver=1386430082

Не гледам јер немам тв овде, а и да имам не бих гледо. Сере ми се од оваквих емисија.

ja ne'am tv da bih gledala, al cimerka prati na kompu, pa i ja s njom pomalo
super je emisija :D

Sory, ali prvi put čujem za tako nešto...

gledao sam prvih par, nije loše ali brzo smara kao i sve što vodi Ivanović - Šašić i Knez su ojebali ceo šou, šta god im daju odrade perfektno, ovo sve drugo je grand produkcija

Не гледам јер немам тв овде, а и да имам не бих гледо. Сере ми се од оваквих емисија.

Ovako i ja. Meni su svi ti prvi glasovi i talenti i iks faktori jedna ogromna bezlična masa istog dosadnog programa, a i ovo je u istom košu. TV me generalno smara, ne gledam ga već nekih 5-6 godina, sa izuzetkom leta 2011. kad sam pratila par serija na foks lajfu.

sara jovanović lepa devojka, i prelepe šake ima.

ivanovićevu svaku foru unapred znam kako će da zvuči, usiljeni šou mejker, ona katarina isto glupača nezanimljiva

LPVS JE ISPRAVNIJE, LOSE PICKE VLADAJU SVETOM

Небитна, ај се знаш шта.

pezose, a marija kilibarda? :D

таксиста доведен да даје критикте и стручно мишљење

Ја нисам хтео да гледам мислећи да је још једна од оних таленат смор емисија, али сам погледао једну на силу, био код неког па они гледали, и могу рећи да је одлична фора.
Скроз је другачија фора од осталих срања, доста оригинално. Мислим, не пратим ни сад, али кад налетим не мењам канал, одгледам до краја. Кнез и Шашић ојебали.

a kilibarda No.1
samo što ja sa 180cm mogu da joj budem samo drugar.
a i sara mi deluje kao da je mnogo lakša da se smuva

jao više ovi što ''ne gledaju tv jer je to takvo sranje'' i sve su to otkrili sa 11 godina...

Добра је емисија, не пратим редовно, али погледам понекад. Фали људи који знају да певају и знају енглески.

Не пратим ни ја редовно јер немам ту навику да пустим тв у одређено време да бих гледао нешто, осим кад је нека битна утакмица у питању. Не знам да ли је наша фора или је обрада неке стране емисије, али је океј, оригинално је мање-више и ок је. Једино што је превише ових наших домаћих уметника који се у остале музичке правце разумеју колико и ја у кинески језик, па испадају многи трансфери бламова кад Снеки рецимо треба да скине неку нормалну песму. У жирију једино могу да сварим ону што увек наглашава да сви треба да добију 12 поена, али неко мора 2 па неком јадничку типа Борис Миливојевић ували двојку. Оног смарача и ону надмену гуску не могу да поднесем. А и скоро сви гости у жирију су били некул, бар они које сам ја видео.

Све у свему, провалио сам да траје много дуго, па кад наиђем пустим да кењају док радим нешто занимљивије на компу или шта већ.

Небитна, ај се знаш шта.

Ja sam čula da si ti vel'ka faca na vukajliji i da te ne treba odbiti, to bi bilo loše za moju reputaciju, koja je ionako u konstantnom opadanju još otkako pezos bejaše banovan zbog mene.

Emisija je super ali je ne gledam iz principa.

Е одлично. Прао сам се јуче пред излазак, капирам да је океј да сад одрадимо то да се не троши вода опет јебига.

Dilane, ti nisi faca, stoga: odabij seljoberu.