Prijava

nije na pinku, nego na avali majmune!

pa ima i noge, i sva je lepa...al pogledaj na slici u prvom postu kako ima lepu šaku i prste

zanimljivo za pratiti, reklame idu na kurac uvek, tako da jebiga... sneki, saru, a ponekad i gocu bih lizao... eto, mrzi me više da pišem, zabole me kurac da sa vama raspravljam o nekoj emisiji, jebem vas u usta, mrš u kurac

om kobjasn! gagagagaga

зезају се људи, радили су бело

Samo da ne pevaju, ono da ih puste da đuskaju prerušeni i to je to. Pogledao sam 3-4 po 10 min i ono, kao, ne znam, zanimljivo ali žiri je transfer. Bole do pobede!

krupovrbaski zmaj
kurac ću gledati nešto što je na pinku

омбре
nije na pinku, nego na avali majmune!

E majmuni moji, kad nas je na RTRS-u.

Ja pogledah djelimično zadnjih par jebizoda i Skaj i tamo neki lik ojebali sa Mulan Ružom.

neki nebitni lik...

tamo neki lik

http://www.stil-magazin.com/files/image_for_teaser/ALEKSA-JELIC.jpg

Alo, bre, 'oćete da vas sad išarmiram u gujcu neinformisanu! Jo sono Jelić. Aleksa Jelić.
(šalim se)

kol'ko tih jelica ima?svaki dan se pojavi po jos jedan.i svi pevaju.

skaj je najveći car tamo
a koliko sam skontala, i željko šašić (aca lukas imitejšn)
D:

Da, Aca Lukas je vrh bio. A i u ulozi Sneki je bataliio.
Pomalo me uhvati transfer blama kad krenu da ozbiljno imitiraju u trandža-stilu, npr. Knez, ali Šašić i Boris npr. to rade skroz zajebantski i bude zabavno.

Žiri bude zaista smor, naročito kad krenu sonim "jooooj, mitzo, izviiini za dvojku". Džadža
Ali je generalno ok, domaći maksimum.
Inače, šou je licenciran, tj. postoji i vani: http://en.wikipedia.org/wiki/Your_Face_Sounds_Familiar

ivan ivanovic prosipa fore...jebem ti emisiju!

Ima li neki klub ljudi koji ne podnose Ivana Ivanovića na TV-u?

ако нема, ево ја ћу основати

Kilibarda je seljanka glupa ona najgora. Seljančura. MURŠ !

edit: Al bi je jebo

Sanitarni čvor
ivan ivanovic prosipa fore...jebem ti emisiju!

Пружи дечку шансу.

Ma ne prosipa fore uopšte, zna i on da nema veze s humorom, nije toliko glup.

Meni je potpuno otkrovenje emisije Petar Strugar, odnosno činjenica da je dečko potpuni antitalenat za voditeljski posao (što je i logično, jer je glumac a ne voditelj). Ali mi se sviđa što je izgleda i sam toga svestan pa se ne gura da priča gluposti kao Ćilibarda. Inače, bio sam pun predrasuda na početku, ali mi se u suštini svidela emisija, naročito mi se sviđa što su opušteni i pozitivni (makar se dobro foliraju) što je potpuno osveženje u odnosu na realitije u kojima isti ti likovi učestvuju i pokušavaju da jedni drugima odgrizu ruke i noge na spavanju.