Prijava

Hahaha gde ce zemunski i surcinski cobani da prete donu peteovaradinske mafije.

Nemam pojma, Zemunci kada su prošli put poludeli ubili su sve kriminalce iz svih krajeva grada i premijera :)

Odakle vam bre sve ove informacije...?

Zemunci kada su prošli put poludeli ubili su sve kriminalce iz svih krajeva

tamo negde u aprilu, maju 2003 sam ja postao don petrovaradinske mafije i od tada vladam. Jel se secas mozda sta se desilo sa istim tim zemuncima koji mesec ranije?

he he...oni su pobili i uklonili sve po mom naredjenju, a onda sam ja pobio njih i od tad mi je dosadno na vrhu bez konkurencije

Odakle vam bre sve ove informacije...?

od zike sarenice.

tamo negde u aprilu, maju 2003 sam ja postao don petrovaradinske mafije i od tada vladam. Jel se secas mozda sta se desilo sa istim tim zemuncima koji mesec ranije?

he he...oni su pobili i uklonili sve po mom naredjenju, a onda sam ja pobio njih i od tad mi je dosadno na vrhu bez konkurencije

I treba da ti bude dosadno kad si bio nezajažljiv i 'oćeš sve odma' da pobiješ, pa sada nemaš sa kime da se igraš.

što si se toliko uzrujao, džeriko? ne razumeš šta znači reč "trač"?

Jedva sam skupio neke pare za par estradnih kurava, a ti se ovde gadjas mnogo vecim ciframa od ove koju sam skupio. Kako necu biti neurozan?!

Teško se stiže ispratiti ovaj tlzp2, prosto ima toliko spektaklova za vikend: Pinkove zvezdice, Grand zvezde, Pinkove zvezde, ne stiže se.
Ono što videh u par keyworda: KebaKraba smarač, trandža-fest, Đura-Gdin, Neda GILF vonabi, neki-likovi-nemam-pojma-ko-su-još, Čipi dobra riba
Marija Mihajlović i dalje rabi neki skroz ugodan dop.

e čuo sam da opet počeli, jebena gledanost i takmičenje s pinkom i ostalim kurcima, smaraju više s takvim šouima jebem im mater, mrš. odgledaću samo deo emisije na yt kad neda ukraden rikne od izliva botoksa u mozak

Čipi pevao steirvej tu hevn, mislio sam da će da odvali, jer verujem da je još u vrtiću sanjao da ovo peva a glas mu je, načelno, stvoren za to, ali je mnoooogo podbacio. Nešto je stenjao i sve vreme vrteo prstićima, valjda mu ostalo od prošle nedelje i Selin Dion.

https://www.youtube.com/watch?v=RYybO_pQxsc

onaj osecaj kad lik dodje u tvoju grupu, otpeva jednu pesmu i posere ti se na celu karijeru

Čipi bio u nekom kao izboru za vokal Mejdena pre i razbivao visoke tonove u Osvajačima i u ultra-hitu teče vino crveno i Marija, ali sada je baš nezvučao, mada svi kažu ekstra, ali to zato što su doveli hor i orkestar, pa ne ide da kude