Prijava

Odabrao sam par tetovaža...fala

koji retard moras biti distetoviras ovo Meśa

http://i.imgur.com/JRl3L8J.jpg

Al za puni efekat bi morao da oćoraviš i da pođeš kod doktora da ti smanji vrat.

pederski bend pederski fanovi :) retko ruzan lik jbt

Istetoviraj na levoj nadlaktici neki TATIC iz nekog tinejđ vampiri mega giga sega fentazi romana.

Tipa: " Ljudi koje volimo snage daju nam da idemo dalje i kad u dusxi nasxoj sneg pada i chilly je"

ili even better : "Prati svoje snove, i letećeš graciozno ko ptica tipa dodo"

A na desnoj, da desnoj sisi istetoviraj neki simbol nekog opasnog klana.

ЦИТAT Стеван туче матер своју ТАТИЦ

Са све овим ЦИTАТ ТАТИЦ

najveći debili uopšte na svetu su mi ljudi što tetoviraju 'xexe dobra fora' tetovaže, kao ovaj debil sa pesnicom brus lija. uhhh gazio bih da dok ne promeni agregatno stanje. 3D tetovaže kao što je ova gore crno-bela isto veliki debilizam, isto tako 'iscepana koža' i tribali. Istetovirajte lepo neki citat na latinskom, nekog samuraja, spartanca ili tako nesto, aj donekle i zmaja i životinje neke, i na kraju krajeva neke predmete tipa krst sidro mač krila itd

Kad ne mozes da se odlucis, stavis neku svetinju. Ne mozes da pogresis.
NPR moze i ovo:
http://postimg.org/image/pr6yq49rx/

Edit: Najgluplji razlog da se covek istetovira je to zato sto izgleda cool. Sto kaze moj drug: "sreca pa nisam nikad imao dovoljno love da se istetoviram kao mladji, ko zna kakvu bih glupost stavio"

Ja više razumijem ljude koji se tetoviraju jer lijepo izgleda no one koji se tetoviraju zbog značenja. Što, nikad nijeste uši bušili je l? Mora da vi minđuše imaju neko značenje lol.

Svaki put kažem, kad se neko tetovira jer tetovaža ima značenje bolje da mi ispriča tu svoju priču nego da je ja tumačim lol.

Citati isto gluposti. Šta, dođem i istetoviram neko sranje tipa "carpe diem" a vamo blejim na internetu najveći dio dana ili drkam kurac... strašno sam vala iskoristio dan..

Realna priča pazla, najbolje su tetovaže čije je značenje: lepo izgleda, dobro stoji, imam pare, opasan sam lik, seksi sam i jebem

Npr. ja bih na triceps broj telefona istetovira kad ljeti sjedim u neki lokal da me ne smaraju đevojke za broj nego samo onako da pročitaju