Prijava

Ajmo ovako ljudi.
Svi mi bi htjeli dopuniti našu kolekciju fap materijala slidžama dobrih domaćih pičoki. E pa ovdje to možemo učiniti! Dobro, ne baš ovdje na ovoj temi nego preko PVT-a a ođe treba da se dogovorimo tako što ćemo napisati koje slike posjedujemo a drugi članovi će pisati šta oni imaju i tražiti razmjenu u slučaju ako im se dopada nešto od onoga što je neko prethodno ponudio.

Elem, neka igre počnu!

Ja nudim sliku one debele što joj je fejd rekao da je debela pa ga banovali.

Pazl što izbegavaš naša porodična okupljanja?

Треба увести нека правила за тапкање, рецимо 1 кузманова сестра вреди три Комада или 6 дебелих.

имам 2 лемајине, шта нудите?

Ја имам катију и комад и мењам их за пет добрих вукајлијашица јер се зна да ређе сличице више вреде.

имам 2 лемајине, шта нудите?

Ја сам почетник, имам само 1 кузманку а то сви имају. Ваљда ће се неко сажалити :(

ја имам две кузманке, бољи сам

е да, и кузманове сестре дајем за 10 вукајлијашица! добро, нашли би се на 7.

Pa SiM, sam možeš da odrediš koliko tražiš za neku sliku. Npr. tražiš 3 za jednu a ja tražim razmjenu 1:1 i nađemo se 2 za jednu.

Cetiri kuzmanke imam i sestru od Digging Billa, al koga to interesuje.

па толико их ни нема на сајту

Imam ja 4 kuzmanke. Zainteresovani nek se jave u pvt. Gej stop!

Пазлињо, кажем, ја сам роокие, имам само ту 1, нисам у позицији са диктирам услове, ал зато имам брда добрих другарица и бивших. Ал добро, можда се палите само на вукајлијашице..

ууу, приштевац, дај ту сеју дигин била, ја теби дам кузманке. јес' да ћеш после да имаш дупликате јер их већ имаш, ал' шта, боли те курац.

i sestru od Digging Billa

To one sa venčanja?

Tema zaključana pa otključana. Već krenule kontroveze... Nadam se da će se obaviti bar par solidnih dilova. Ja još uvijek nudim onu šatro debelu ako neko oće.

E Coa, necemo tako. Sta drugo nudis?