Prijava

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2013&mm=12&dd=21&nav_id=791724

gde se prijavljuje da se bude bloger, oću i ja 5000€ mesečno, da kupim najzad monokl i svarovki ukrase za božićnu jelku (ne ovu našu božićnju što nije ni jelka nego neka grančuga, fuj, nego onu lepu, urbanu). pisaću o ženskim torbicama, whats hot whats not, reklamiraću šta treba!

samo urbano, molim!
http://2.bp.blogspot.com/-Xn7FJA9TMm0/UnLWk6IVTFI/AAAAAAAAG8w/Ep6-clhkVO4/s1600/IMG_5571.jpg

Kako na sve njene optimistično poslate mejlove sa radnom biografijom, nije dobila čak ni odgovor, pokretanje modnog bloga se nametnulo kao logično rešenje.

logično

cipeliške su joj blogovske

nego, placaju li oni porez na svo to blogatsvo?

vučiću, reaguj!

Према мом слободном уверењу, вуд бенг

ХОЋЕТЕ ДА БУДЕТЕ КАО МИ БОГОВИ СА ТАРЗАНИЈЕ, ХАХАХА Е НЕ МОЖЕ, МИ САМО ЈЕБЕМО БЛОГЕРКЕ И ВРТИМО ПАРЕ! ХАХАХА

pa vidim ja. i ja bi jebao da zarađujem 5000€ i ne plaćam porez!

a uz sve to radim 4 sati na dan a ostalo vreme odgovaram na mejlove...

huh, kako dobra kombincija golog dijela desne ruke i torbice!

šta te boli kurac riho dal mi dosadno ili ne. činjenica je da su mi otvorene oči, umesto rintanja po školama, lepo napraviš blog, i 5000€ mesečno.

to je, au ne mogu ni da izračunam kolko je godišnje, mnogo.

Према мом слободном уверењу, вуд бенг

јебо би им ја мајку у пичку

još se pitam otkud im para za orgijanje po kopaonicima...

e, lordovi pisanja, oću i ja da jebem blogate modne blogerke. kako to da izvedem?

Saće bloger Ox da ti zatvori oči. Sam si prizvao sivu eminenciju Vukajlije :(

Ja sam jebao modne blogerke. Sa nekimmodnim blogerkama sam ostao u dobrim odnosima i kad su one prestale da budu modne blogerke. Uvek ću jebati modne blogerke.

frenki

nemoj kačite slike frenkija, bune se lordovi pisanja (ox) da ih vredja

КОМЕНТАТОРИ СУ ГОВНА

ne seri da si editovao post
hahaha bune se da ih vredja
NEVERA

il bese hugocavez. neko se bunio

I mene bi vrijeđalo da sam ciganin. Al dobri su to momci. Svako poštovanje.