Prijava

Nakon duze rasprave sa doticnim autorom, dosao sam do zakljucka da je covek jednostavno car. Nije trol, ne zajebava, nije glup nema pogresna shvatanja, jednostavno je covek car i ja mu se divim. Bez zajebavanja.

Resio sam da otvorim temu gde mozemo da postavljamo pitanja granjki, i nadam se da ce da nas udostoji svojim prisustvom i da odgovara na pitanja.

Banovacu svakog na kog mi se granjka pozali, tako da nemoj da vam je palo na pamet da vredjate.

da pocnem: Granjka, koje je tvoje misljenje o problemu srpskog skolstva i generalno sve losijim rezultatima na internacionalnim standardizovanim testovima, i imas li ideju kako resiti to?

i nemojte postavljati glupa pitanja, molim vas, i pitanja koja imaju jasne odgovore. iskoristite priliku, pitajte pametnog coveka nesto, verujte mi, svasta interesantnog ima da kaze. nikako u losem smislu, zaista interesantnog i poucnog.

Sa kim će Tadić ići u kolaciju na ovim parlamentarnim izborima i zašto?

Грањка, уништава ли Душко Вујошевић српску кошарку, тј репрезентацију, повинујући све играче тиму и само зарад успеха тима?

Od cega se pravi onaj ljigavac sto kupujemo kad idemo na ekskurziju? Kazu od semene tecnosti, ja neverujem?

Kako da se nateram da ucim?

bez deranja, ovo pitanje je glupo. izguglaj i naci ces odgovor, ne trosi granjki vreme sa glupostima. izbegavajte ovakve spemove na dalje inace bice banovanja.

Zdravo Granjka,
Pre svega zašto baš Granjka, a ne recimo Grana, Grančica ili Gračanica.
A drugo pitanje da nije ovaj batica tvoje drugo ja tj. tvoj dupli nalog http://vukajlija.com/recnik/autori/287441?
udaram paralele, dosta toga mi se poklapa.

Искрено ме занима, коју школу је завршио, основну, средњу и факс, и коју су му омиљени предмети били?

e, najozbiljnije, prestanite sa glupim pitanjima, brisem ih. prestacu, pa ako se pozali granjka, banovacu vas, ozbiljno.

celt ево, искидах се од смеха. Мени је ово забавно. Важи, учествоваћу, немој бановати људе, ко добије одговор, значи да је питање било забавно. Може?

Грањка, шта мислиш о владиним(Влада реп Србије) тј гувернеркиним мерама за одржавање курса динара ка евру? Тачније, да ли је паметније допустити инфлацију(у разумној мери) или крњити државне девизне резерве?

ok, kako kazes, tvoja je tema :)

Драги Грањка, јеси ли заљубљен, имаш ли девојку, и какве девојке волиш, мора ли да ради у катастару? Или да буде озбиљније, да ме Целт не банује: јеси ли заљубљен, имаш ли девојку, и какве девојке волиш, мора ли да ради у катастару?

Sta mislis o radulovicevom zakonu o radu sto je ukinut, i da li je njegovo ukidanje bio dobar potez?

Dragi Granjka, šta bi ti voleo, odnosno šta planiraš, da pitaš Granjku u retkim i dragocenim trenucima introspekcije?

Грањка, одговарај.

Granjka, koje je tvoje misljenje o problemu srpskog skolstva i generalno sve losijim rezultatima na internacionalnim standardizovanim testovima, i imas li ideju kako resiti to?

1. Лоши родитељи који се деру на предаваче/професоре/учитеље што им деца имају лоше оцене.
2. Застарели метод образовања који се осавремењује по принципу - ученик је у увек праву, учитељ је роб ученика, а родитељ је Бог и батина.
3. Резултати су лоши из два разлога: 1. за разлику од других ученика, наши се нису упознали са материјом тих тестова; 2. наши ученици не уче.
4. Како решити то: навести родитеље да схвате важност образовања сопствене деце. То је за њихову будућност (и родитеља и деце). Они плаћају порез, они чине Родитељско веће, а неретко због својих пословно-партијских веза бирају и смењују директоре. И сменити министра. Задњих пар министара су били неспособни људи.

fala. upravo tako.

Granjka, šta misliš, treba li ukinuti građansko vaspitanje, ili ukinuti veronauku, ili ih oboje ukinuti, ili oboje ostaviti. I da budu obavezni, ili izborni?