Panini album za sličice - FIFA World Cup, Brazil 2014

  1. Samo mi još ovo ostalo od onolikih duplikata

    Samaras (Grčka)
    Hasebe (Japan)
    Noboa (Ekvador)

  2. ај ако неко извуче Денисова и Широкова нека ми остави за сутра да се мењамо, оћу ова говна Русе да завршим

  3. Bilo koga, daj samarasa
    Da pravim swap request?

  4. Vise od pola teme prica je o virtuelnim slicicama. Koja smo sirotinja krv ti jebem.

  5. Aj sad, jesi tu?

    Pa kad nemamo pare za prave sličice lolo

  6. Postavio i ja, valjda će nas spojiti.

  7. Ima li ko Nemaca? Boatenga, Lama?

  8. Meni od duplog ostao Seferović samo.

  9. Ima li ko duplikat MASKOTU 1?

  10. Hahah, upravo izmenjao na PABLIKU. Popunjen i INTRO :D

  11. Mene sjebo Zeus danas, mogao sam i ja dimam intro popunjen. Stavio na global umesto u grupu i neko mu uzo trofej za Azara. Ako neko dobije trofej dupli nek se javi.

  12. A jebga Bolte, sjebo sam se slučajno.

  13. Nema veze, opušteno.

  14. JELI KO ZA MENJANJE

  15. Ja sam.. Treba mi najvise Podoski, Ozil i Boateng.. Imas?

  16. Попунио данас овај прави албум. Једва нашао нека два Алжирца, цео дан блејао данас на мењажи да их нађем. И јуче блејао цео дан, нисам могао да их нађем.

    Иначе, седимо јуче у парку, и на десетак метара од нас седе неки ганфери, заузели неколико клупица. Каже мени буразер: "Јел видиш ону двојицу што седе на овој клупици скроз лево, најближе нама?" Ја кажем да видим, и мислим се, одакле ли зна те цигане... Каже он: "Е, то су она два Алжирца што ти фале."

  17. Lolo Peki...ja danas bio na menjazi u centru i nabavio 70-ak slicica...fali mi jos 150...

  18. Gazi sad cu videti sta mi je ostalo imao sam 30 izmenjao malo na pablik sad

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.