Prijava

Sve sa moje strane je bilo u najboljoj namjeri, Granjka. Izvini ako sam te povrijedio. Ponuda i dalje stoji.

Пани, мене можеш да повредиш само ако не попуниш уплатницу како треба. Него, јел можеш ли да ми испоручиш моје постере и реакције?

ne postoji groblje postera i reakcija granjka
Ranije su mogli da se iskopaju posteri al više ne

A koja je to glupa fora da neko zaradi pehar na postere npr i moze na groblje defki?

Dajte groblje postera i ko ima pehar na postere da moze na groblje postera.

kao što dušan kaže, ne postoji, jbg.

И ја мислим ко је Страто богајебо, и погледам човек има дупло већи ранк од мене и 4 пута више дефиниција... који сам тард.

Pa ko je strato koj kurac??? Lolo

Groblje je go kurac... Ja lično sam se razočaro kad sam otišao prvi put.
Vidi se zadnjih 100 strana obrisanih defki, a za sve ostalo moraš pretraživati po autorima. Nije vredno toliko šaltanja i čitanja nebuloza, da bi video jedan biser posle pola sata.
Sa upokojene defke nema ni linka do komentara, a čitanje svojih defki (naročito onih prvih) izaziva blagi transfer :)

nesss
Groblje je go kurac... Ja lično sam se razočaro kad sam otišao prvi put.

A kako je bilo drugi i svaki naredni put?

A kako je bilo drugi i svaki naredni put?

Ne znam dal sam 5 puta (ukupno) ulazio

Ne znam dal sam 5 puta (ukupno) ulazio

nedovoljno. ne vjerujem da si se i primakao najboljim spomenicima :)

Daj zadušnice makar, jedne subote u mesecu da može sva sirotinja da gleda groblje

КАИЗЕНЕ, НЕМОЈ ДА СИ ЧМАР, ВИДЕО САМ ДА СИ МАЛОПРЕ.

možda treba prvo da odgledamo dokumentarac o nomadima? Reako bih da je to kaizenov suptilan odgovor na današnju temu o rusofiliji. Ja pustio, dobar filmić.

ukinuti sve povlastice na postere i reakcije i protiv

dom je tamo gdje je puding.

ako dozvoli da se vidi groblje, onda ce da nam ukine cet....uvek neki do jaja kompromisi sa njim