Вукајлија мим (меме)

  1. Axaxaxaxa, a znao sam pederu. Zorana ima mnogo jbg

  2. Да је ово сајт који не зависи од посета и реклама, болело би сваког уво. Ал није тако. Иако реакције окренем једном у метар дана, капирам да су потребне и да од њих сајт живи.

    Onda nek se odredjeni starosedeoci ne tripuju kako su intelektualci i kako oni ostavljaju ne znam kakve tragove po sajtu. Nek se lepo kaze da je to sajt koji sluzi da se zgrne lova i to je to. A ne ovako kao kurac palac mi smo klasa, pljujemo fejs hahah, pljujemo tviter hahha pljujemo sve hahaha al zato sve to imamo na sajtu.

    EDIT: Mislim, mene boli kurac oce li ovo biti ili nece. AKo bude koristicu veroatno, ako ne bude ima gde drugde da se koristi. Samo iznosim svoje misljenje sto i nije tako bitno posto ga jelte svi imaju.

  3. НЕКО С ТАРЗАНИЈЕ СЕ ПОЈАВИ НА ЧЕТУ
    http://static.mondo.rs/Picture/117595/jpeg/
    ЕЈ, МОЈНЕ СЕ ЉУТИШ, АЛИ ОД ВАС ВРЕДИ САМО БУРЗУМ

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.