Prijava

ал јебига није добро ни бановати те што праве реакције јер оне одржавају сајт као апарати

A što da se banuju? Ne odgovara sadržaj evoluiranom humoru?

ne treba da se banuju isto ko ni mi kad otvorimo ,,besmislenu,, temu...

Jebač je samo neshvaćen.

јерсу они говна а мисмо цареви

мисим ја бих се понашо ко најцрњи костић да сам на вашем месту, ал не морате ви бити ђубре ко ја

Vratite balkon.
Dajte jedan dan "otvorena vrata" na četu uprava, ko ono kad ljudi idu u skupštinu, da se malo komuniciramo sa ljudima tipa moderatora u realnom vremenu.
EDIT: I da nema banjavanja, čak i uz printskrinarove

Nikada veće kuknjave nije bilo zbog banova fazon od 3 dana. Prave ste kafanske narikače.

мисим ја бих се понашо ко најцрњи костић

Onda bi sinoćna tema bila odmah zaključana i otvarač banovan. Kao i svako ko nastavi priču o tome.

Ali ne, ja iz zajebancije povremeno zaključavao temu u smislu "tanka vam revolucija", još otvorio drugu, pa da se na obe ljudski prozivamo i zajebavamo. Ali ne, krenulo se sa plakanjem i pokušajima vređanja...

Kad će nova tema "Kako je lepo bilo nekada a sad više nije"
Nije bila takva tema odavno!

dzoni,brate,ne kukamo i broj dana je nebitan za tu pricu,nas nervira ukidanje slobode govora i zajebancije...koju cak i drugi imaju...objektivni ste kad vam to odgovara,subjektivni ste kad vam to odgovara

ne stvaraju se umetnicka dela postavljanjem prepreka

ne stvaraju se umetnicka dela postavljanjem prepreka

Ne stvaraju se umetnička dela, ako se ne stvara ništa. Bolje je tako reći.

pa kako da stvaramo kad nam zakljucavate teme lolo...dozvolite nam da objasnimo i pikasu i daliju neke stvari

Držite se teme!

ODGLEDAM KAKO TAJSON ODGRIZO HOLIFILDU UVO
http://i.imgur.com/wvsSzZd.gif
NAPRIMAM SE I UĐEM U KLINČ, ODGRIZEM LIKU GLAVIĆ

NEŠ DOBIT PARE NAZAD!

I da ti ne objašnjavam kako si promašio temu, iako si se svojski trudio da budeš "on topic".

Ne daš da budemo šaljivi na tvoj račun. Moć ti udarila u glavu!

Ko ti ne da? Post je i dalje tu, koliko vidim.

Meni je šaljivo kako si izmolio moderatore da ti na kratko odaberu masu sadržaja, samo da bi promenio prethodni nick, nakon što je kroz jednu definiciju dato drugo viđenje njegovog značenja. Ne brini, ja i dalje razumem zašto su ti penisi i dalje obavezan sastojak svake "šale" ;)