Prijava

Ја сам имао једну дебелу у првом разреду основне, која је била ретардирана и звали смо је мечка божана, и сви смо је јахали и она нас носи...хахахха, а ми ситни и накачимо јој се на леђа а она не посустаје. у другом разреду је нестала, рекох то малопре, и не знам је ли умрла или су је исписали.

Потом иде смрдљивка, она је посебна прича, значи ретард над ретардима, не знам како су је уписали у нормалну школу, ево сад док пишем осећам мирис њене устајале пишаћке крв ти јебем. Поента, та шугава глава се без икаквог разлога на сред часа упиша у гаће, тј неке оне хулахопке или како већ, ал то је већ натопљено пишаћом мамо јој јебем, и то смрди да умреш,. а што је најгоре, учитељица нас кажњавала кад нешто погрешимо, тако што нас стави да седимо у истј клупи са смрдљивком, смрдљивка јој био надима, ал не знам да л је она главуџа знала шта то значи, ретард јебени.

И онда иде силвија, циганка, циганка ко циганка, ал донела једном бомбоне да части за рођендан ааааахахахахахахахаххахааххахахахаха а циганка, и као части ахахахахахаха и сад се сећам тога, а сви у разреду невера, ђшта циганка да части јеботе, и сви ми белопути културишка, узимамо бомбоне, насмејемо се да је испоштујемо, силвију, и чим се окрене, бациш бомбону у канту или је уштекаш у клупу да је баци касније, а гроза те што си држао у руци ту бомбону као да је говно.

Имо сам три четри шиптара/шиптарки у разреду, ко да сам у јебеном гњилану ишо у школу. Уносио сам им се сваки дан у фацу и пево ко со во је срце србие срце србие срце србие

ja sam imo cigana, ne znam kako se zove, sa kojim sam isao i u predskolsko i do 5. osnovne, gospodin je od predskolskog do 5. na slikanje dolazio u metalik sivom odelu pravom pravcatom, ukusa bez totalno

nismo imali te smrdljive bas puno, al se secam da je jednoj drugarici umrla mama u 4. valjda i od tada do kraja osmog niko nije hteo da se druzi sa njom, svi je izbegavali

ja sam imao jednog malog cigana, s kojim smo igrali skoka u skolkom holu

Mi imali lika bio maskota srednje. Svi ga znali a lik ono klasican IQ ispod 80. Nego mu cale neko mudo u Resniku pa ga upisali preko veze.
A lik toliko glup da kad ga uhvatis za nos pocne da se gusi, i tek na kraju skonta da moze na usta da dise.
I par puta nas tako drkao nije teo da bezi sa casova pa mi svi najebavali zbog njega, i posle ga pred bezanje vezemo onom izolir trakom za stolicu i iznesemo iz skole.

Lik je inace posle sorke u italiji na eksukrziji, nakon sto smo polupali celu diskoteku, prisao razredni i rekao JA NISAM PLATIO KOKAKOLU

I toliko je glup bio da ga na francuskom nesto smara profanka da cita lekciju, on cita i pita ga ona kako se kaze "novine", a on onako zabezeknut PA DA KAZEM? ona mu klimne glavom a on ni pet ni ses nego NOVINE . Mi popadali sa stolica, profanka plakala od smija I ON IMO TROJKU KO JA JEBEM I NJU I NJEGA U DUPE.

A možda ste vi bili ti retardi iz vaših škola, pa sada sebe u treće lice ubacujete?

imali smo jednog malog milosa koji je ujdeno bio i debeljko, i sad kad god ga pesnicom ugruvas u stomak njemu ispadne kifla iz ruku sto je poneo da jede na odmoru...umeo je da imitara trubu ustima zvuk...pa onda kao ajde sviraj mi cocek ajde kondorov let, dubocanku,uzicko, kolubarski vez da te ne bi spuco u stomak...i on tako trubi po ceo odmor mali

nismo imali te smrdljive bas puno, al se secam da je jednoj drugarici umrla mama u 4. valjda i od tada do kraja osmog niko nije hteo da se druzi sa njom, svi je izbegavali

AHAHHAHAHA

Баш сте злотвори.

lik je na velikoj karti sveta trazio atlanski okena za 2 iz geografije na kraju godine.nije nasao.vojvodinu je nasao negde oko libana i podelio je kao delove grada novog sada.rek'o mu profesor da je to ok,doboi si 2.imao sam i u prvom razredu cudnu foru.ujak i necak isli zajedno u razred.necak bio stariji par meseci.neka ciganija,pa bog zna ko tu koga i kada jebo.pukli prvi razred.bili stariji od nas 2-3 godine.

јао, заборавио сам главну атракцију, неће ми замерити ваљда, а и неће зато што је епилептичарка била тад, а и сад је, ако је жива, а и ако није одакле она то зне.

елем, та епилептичарка је била и малко ретардирана, а ишла са нам у школу, а била идеана за ударац, тј сви ови мафијаши у настанку је ударали у главу песнајама, значи шшибАШ ЈЕ У главу докле хоћеш а она ништа, као нека жива боксреска врећа, само нешто промрља и укстри очима и то је то, шибаш је у главу колко оћрш. ако претњераш она паднбе и тресе се, онда зовеш разредну да јави њенима да има напад епилепсије.

puno retarda islo sa tobom u razred.ne kazem nista,samo konstatujem

није то разред, школа цела, ал имаш појенту.

Uf , odakle da krenem...
Od prvog do četvrtog imao sam najmanje 10 hardkor retarda ali posebno se izdvajao jedan smrdo zvali ga Dragiša kupusar uvjek bazdio na neki ustajali kupus jebeš mu mater.
Zatim najveći lik u razredu ujedno i najveća dileja, imao neku kvrgu po sred čela kao jebeni jednorog. Ćale prvi dan škole dao učitelju neki drveni prut i dao mu dozvolu da ga tuče jer kao jedino tako može da ga obuzda kada poludi.
Od petog do osmog počinje šiz totalni sa ludacima. Od lika koji je bio neko 86-87 jebeš li ga pa do tipičnih daunovaca sa inteligencijom amebe. Jedan je na sred časa počeo da kuka kako ga boli srce a držao se u predjelu slepog creva. Drugi lik ustao na času vjeronauke i popišao se po jaknama iz čista mira.
Onda smo imali đembelu koja je plaćala momku da bude sa njom, klasa prvi poljubac 500 evra i te fore.
Imali jednog umro u šestom osnovne svi išli na sahranu i samo pričali kako je bila dobra pita na ručku a vraćali se pjevajući kao sa jebenog izleta.
Bilo je još idiota poput lika kog smo naložili da je kursor od miša na monitoru igrica formula 1 i on uzme i igra formulu na informatici.
Onda takmičenja likova koji može da približi povraćku bliže usnama a da mu ista ne ispada iz usta i slično jebeš ga ne mogu se više sjetiti ali za početak i ovo je dovoljno.
Srednju školu neću da spominjem za sada.

mi smo imali jednog malog ponesemo svi klip kukuruza od kuce i okrunimo na casu i kad je odmor teramo ga da kleci na tom okrunjenom kukuruzu....
onda drugi mali jedan, uzmemo ponesemo pistolje od kuce i pucamo u njega ranjavamo ga..tu je bila i jedna devojcica nmg joj se imena setim ali dobro smo je bili stapovima za golf......i obicnim stapovima
na kraju petog razreda jednog roma smo davili gajtanom svilenim...i psovali ga

Ćale prvi dan škole dao učitelju neki drveni prut i dao mu dozvolu da ga tuče jer kao jedino tako može da ga obuzda kada poludi.

ААААААААААААААХАХАХАХАХАХАХАХАХХХХХХХХХХААХАХ

Ja sam isao sa likom koji je za pare na odmoru provlacio pertlu kroz nos pa u usta i to onu dugacku.

A jesi to radio za pare, ili iz zajebancije?

gde ste vi išli u školu...

Moram da citiram

дође мали циго у школу и седне поред малог перице
мали перица му каже: зашто си ти мали циго сео поред мене када је познато да смрдиш а ја то слабо толеришем
каже мали циго: то је додуше тачно, ја смрдим, али сам добар друг
одушеви се мали перица разборитошћу малог циге, побратиме се и крену игри у сусрет
међутим, велики силеџија није са разумевањем гледао на то и тежио је да растави малог цига и малог перицу
зато је дошао великим колима у школу и почео да ваби малог перицу да се вози са њим
мали перица је послушао своје срце и остао крај малог циге, а велики силеџија је схватио да сама појава великих кола не чини много за његову друштвену пробојност
зато је сутрадан нагарио колима када је видео малог цигу и малог перицу у жељи да покаже свој потенцијал, али се сплетом несрећних околности закуцао у зграду електрошумадије и преминуо на лицу места од последица повреда

наравоученије: ко жели да наруши јединство малог циге и малог перице, заврши као мали рамбо