Prijava

Pa Tilmo je ocito isao u skolu za decu sa posebnim potrebama.

Pa Tilmo je ocito isao u skolu za decu sa posebnim potrebama.

HAHAHAHAHAHAHHAHAHA

HaHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHA

Moram da citiram

Ко да сам наслутијо.

Ја имам један пример, али довољан, били фина деца, сеоска школа. Имали смо Богосава, био ко Картмен, дебо ко свиња, фаца ко веприна задригла, ал имао паре и био говно од човека, ћале му држо грађевински материјал, увек имао за пљескавицу и богами јео ју је. Имо је увек све најновије, добре оцене иако је био дебилчина, од учитеља до директора му се сви увлачили, волео Борусију Дортмунд, не знам каце определијо за њих па добио дрес из Немачке, па га Микица (жива легенда наше школе и комшилука, млађи пет година од нас) у првом нацрто у блоку број један ко бумбара са поквареним зубима и окачио на оглесну таблу (једна од најачих успомена у ћивоту) а неко био паметан па уз жалац доцрто онај облак из стрипа за размишљање и написо "дал сам ја говно ил сам жалац а бумбар говно", тако нешто.
Него, вечито је теро неку силу, био другу децу ишчиста мира, могло му се, један укор добио није, опраштало му се и негде у осмом решимо да му ударимо контру јер је баш почео да једе говна, имао је пик на Микицу због цртежа, као што рекох био говно и злопамтило стално га слао да му купи пљеку или сендвич па га лупи кад донесе, па се ми скупимо и убацимо му у пљеку гуштера И ГОВЕДО СВИЊСКО ПОЈЕДЕ ТО, НЕ ОСЕТИ ГА. Прође велики одмор, час, он пребледео, мука га ухватила, пита може да иде напоље, а српкињи докурчио више, дал од сталног интервенисања или дебилисања, каже не може, он опет и опет и она се наљути и пошаље га код директора. Прође десет минута, само чујеш разлеже се кроз ходник како плаче (а иритантно је плакао, ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕееееееееее, ЕХЕХЕЕЕЕЕЕЕЕееееееееее, ко Соња Лихт јеботе), упада на час сав зарозан од суза, граби торбу никог не гледа ни наставницу и трчи напоље и цичи, ми појма немамо шта би, али смо се вала обрадовали, није то због ничег. Кад после ми сазнамо, отишо он код директора, он био у зборници, нађе га тамо и таман да каже шта је отме му се желудац и стравично подригне, присутни се куну да је било упечатљиво, да је уватио онај подриг из дијафрагме, мук јебени, директор га гледа, не може да верује и одједном почиње да се смеје, значи човек се кида, од срца, АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА, кида се директор, кида се педагог, кида се и један Зоран Радовановић што је био ту да фиксира сошке за дневнике, пуцају људи од смеха па се директор уозбиљи и опали му једни шамарчину од срца и рекао му да позове оца јер је прешао сваку меру. Ми били пресрећни :)

Иначе, Богец данас држи кафић и вози пасата а Микица је постао Мики и ради у Комтрејду у БГ.

Kod mene u osnovnu niko nije stio sa mnom da se druži. Nijesu šćeli ni kad kantera ili dote igramo da budu u isti tim sa mnom iako sam dobro igra. Sve im kao "a on je idiot, samo problemi oko njega" mislim se serem vam se usta pičkice raspale.
Uglavnom u osnovnoj je bilo baš previše istripovanih govana i ulizica kako učiteljicama i nastavnicima tako i drugim đacima. Baš ono sprdnja kako raspad ekipa je bila a i danas su kako znam većina totalno nekul.
Sjećam se viđeo ih u prvom srednje na nekom rođendanu par njih iz odjeljenja i zapalio kao cigar a oni oko mene fazon "eeee daj meni jedan" cijelu mi paklu sjebali za 2 minuta a fućkaju govna samo. Ono fazon "eeee sad smo dobri ortaci, nema veze što smo pričali da si klošarčina i da samo prolaziš na pamet ali sad smo dobri ortaci"
jebem im se s majkom.
U srednjoj mnogo gotivnija ekipa bila. Družio sam se sa likom od 140 kila, likom kojeg sam zna iz bloka onako buržuj ali mnogo gotivan momak, tj. ne onaj buržuj sisica, nego je bio najžešći (da se tako prećerano izrazim) u cijelo odjeljenje, onda sa jednim Albancem, zatim sa još jednim Albancem, pa sa jednim dizelašom koji je pomalo bio i džanki pa smo varili zajedno i jednim anime frikom koji je takođe slabije izlazio iz kuće kao i ja pa smo često pržili dotu i wow zajedno.
E sad što se tiče ovih retarda iz srednje... pa imali smo tipa koji je kačio smrtovnicu profesoru na banderu ispred škole, ugasio struju cijeloj školi, izaziva profesora fizičkog na sred hodnika da dođe da boksuje sa njim u salu. Jednom isto nije provalio sa kim priča na telefon pa je rekao profesorici da misli da je pička jednog njegovog druga.
To sam bio ja, jelte.

Što se tiče drugih retarda, nije ih bilo mnogo. Bilo je likova sa kojima je moglo da se solidno zajebava ali da je neko bio hardkor retard vala i nije.

Ustvari jes bio jedan što je istripovao da je neki supermen sa mentalitetom Klinta Istvuda. Fazon htio da ga zamrzi cijela škola pa da mlati koga stigne okolo a jes bio dosta jak, bar u top 5 cijele škole. Meni jednom došao i reka "jesam ti bolji drug ja ili M.M?" a dotični M.M. moj najbolji ortak i ja mu tu reka da odjebe i ne pita gluposti obzirom da sam morao da se prisjetim malo kako se zove a ne da ga doživim odmah ka najboljeg druga i on u fazonu "aha, a dobro, čuvaj se, ti si sljedeći" ja kao škk i on tu ode. Poslije je iša okolo i mlatio par njih kasnije mi se nešto zaletio ali su nas smirili pa sam krenuo da mu uletim poslije škole ali sam odustao kad sam viđeo da oće odjednom sa mnom da ide 500 duša.
Neću da ispanem pička da dovodim 500 ljudi jednom momku da ga bijemo.

Kasnije se lik smirio i postao skroz gotivan tip. Baš vrh momak sad, dobar student isto, skroz na mjestu.
Mada više su krive neke sisice što su učile sa nama jer se tako gadno istripova isprva jer su ga baš previše zajebavali i onda je kad tad morao da eksplodira čoek i isprazni taj bijes.
I da vi pravo rečem, svaka mu čast kol'ko je izdrža jer su ga baš pederski zajebavali. Sad da sam opet u tom periodu jeba bih im mater svima jer su bili takve sisice i zajebavali skroz okej tipa samo jer je bio sam svoj i nije htio da se šupka svima od reda.

Imo i ja jednog lika recimo tako dođe i glavom otvara vrata od učionice, nadrealan lik.
Doduše bio stariji od mene, druga učionica i ode kod tetkice pa uzme ona kolica pa surfuje po hodiku a ovi što ga guraju secnu kolica pa se on prospe i padne na glavudžu. Jednom tetkica obrisala velika staklena vrata na ulazu škole a on nije vido pa prođe kroz njih i razbije staklo.
Onda je malu Miru iz mog razreda pitao što je toliko debela i da li od nje može da se pravi sapun.
Svaka druga reč mu je bila "ahahahaha" i "bućka". Jednom mu se valjda prikenjalo na času i on diže dva prsta "Nnnnnnastavnnnice mogu u vece!" Ona kaže "ne može" i on ni pet ni šest nego skine gaće i usere se na stolicu, cela učionica kažu smrdela do Đurđevdana.

Kasnije čujem kad sam završio školu da radi za zlatiborac i stalkuje ribe po fejsu. Sretnem ortaka kaže čuo je da ja lik posto Don Žuan i jebe svako veče drugu ribu a plata mu 1000 evra a vozi firminog Punta sa onom nalepnicom "80"-"100" pozadi.

Nikad ga više nisam sreo. Al bio ok lik.

Imala neka 2 lika kod mene u razredu Mirko i Slavko. Sedeli u predzadnjoj klupi ceo život zajedno. Mirko jedan dan krene da drka valjda a Slavko počne da se smeje i da ga proziva da ima mali kurac koji se još nije otarasio one kožice što je zalepljena. Profesorka kaže zadnja klupa napolje i njih dvojice lola uzeše klupu i krenuše da je iznose iz učionice, ludaci ludi.

И Славко крене да свршава и викне: "Мирко пази сврш!" и Мирко га доџује онако као Матрикс, а сврш погоди тебе у плећку и ту се појави икона, после те водили по манастирима и вашарима.

елем, та епилептичарка је била и малко ретардирана, а ишла са нам у школу, а била идеана за ударац, тј сви ови мафијаши у настанку је ударали у главу песнајама, значи шшибАШ ЈЕ У главу докле хоћеш а она ништа, као нека жива боксреска врећа, само нешто промрља и укстри очима и то је то, шибаш је у главу колко оћрш. ако претњераш она паднбе и тресе се, онда зовеш разредну да јави њенима да има напад епилепсије.

Мислим да сте ви били ти ретарди из твоје школе а не она. Болесници јебени.

Jovana pacovka, bila jako siromasna i imala grozd onih visecih bradavica po sred cela i svako kad prica sa njom namerno bulji u te bradavice da joj bude neprijatno

Мислим да сте ви били ти ретарди из твоје школе а не она. Болесници јебени.

iznad svega junaci!
aj tucemo devojcicu koja je blago retardirana i ima epilepsiju...hohohoh

inb4 "Hahahaha al ste glupi sve sam vas istrolovao"

strasno zanimljiv dogadjaj

Kod mene bio retard, uvek gledao one skecere, i glumio dzon sinu, kao on zna neke poteze, kao taj sam...ja mu reko da mi pokaze koji potez, da me pokusa prebit' on kreno name, ja ga samo dignem i bacim na zemlju...onda se usro i uvek me postovo...

hahahahah koliko bosanski je ovo napisano

hahahahah koliko bosanski je ovo napisano

A, oce l' mozda biti Tunguzijski napisano?

hahahahah koliko bosanski je ovo napisano

ХАХАХАХААХАХАХАХ

СКЕЧЕРИ ХАХАХАХАХА