Prijava

Problem je sledeci:
Koristim racunar na poslu, racunar kuci sa 2 OS-a i mobilni da pristupim vukajliji i kad god promenim jedno od ta 4 mesta moram da se ulogujem sto je realno 5 sekundi posla, al me smara (na telefonu vise). Mozda se jos neko pronadje u ovome, i jos neko i jos neko, i jos neko, pa se to prosiri pa kajzen nesto uradi po tom pitanju.
Misim realno, ako necu da ostanem ulogovan na nekom racunaru, kliknucu na "Odjava". Kontam da je ovaj nacin napravljen zbog onih retusa sto idu tako redom po rendom javnim racunarima i ne odloguju se, al za njih ima onaj checkbox "ne zelim da ostanem ulogovan" a i koih jebe kad su retusi.
jebemu

I mene smara ovo do jaja...

Nema sta "niko?", to samo 1 covek moze da resi. Ja sam jos ranije apelovao na Kaizena da ovo sredi, jer je prevazidjeno njegovo resenje da te izloguje sa drugih sesija kad se ulogujes na drugom mestu - ali avaj, jebe se njemu. Cak nije rek'o ni bice.

zbog ovoga "niko?"

Mozda se jos neko pronadje u ovome, i jos neko i jos neko, i jos neko, pa se to prosiri pa kajzen nesto uradi po tom pitanju.

nisam znao da je jos neko (ti) apelovao, samo sam hteo da iskazem primedbu.

Мени на фону стално улогован, на комповима како кад. Море бит да редовно чистиш кеш ако гледаш порњаву, или да имаш неки хипстерски браузер на телефону.

Takođe na fonu radi bez problema.
Elem, čemu uopšte to izlogovavanje, mislim - to je kao neka mera bezbednosti, da neko ne uleti i izlajkuje se sa tuđeg naloga ili ne prespamuje forum LOLO
Ionako sesija ističe posle nekog vremena, mislim da nema poente izlogovati nekoga tek tako

Ako bi moglo i sa frižidera, posteri bi se bolje ocenjivali.

Мени на фону стално улогован, на комповима како кад. Море бит да редовно чистиш кеш ако гледаш порњаву, или да имаш неки хипстерски браузер на телефону.

jok, al verovatno istekne sesija kao sto Broj Nula kaze... Mada opet je to glupo, gugl mi ostane ulogovan kao i flejzbuks. Dobro jebiga oni prate gde ides i sta jedes cak i kad si oflajn...