Slikovito o ateizmu

  1. Jer je dosta toga u bibliji metafora.

    HIRURŠKA PRECIZNOST PRILIKOM ODABIRA KOLIČINE METAFORE

  2. KAD SE BORIM NEPRIJATELJA NEMAM

    jeste li zapamtili? To govorite svi na pocetku priredbe kad vas cika Doko poseti.

  3. Pa svet je nastao po periodima.

    Прекамбријум, тријас, јура, тај рад?

  4. Прекамбријум, тријас, јура, тај рад?

    KREDA

  5. Moze biti i to. Sve ces saznati kad umres.

  6. RASNI JE PICKITZA JER ZHELI DA IDE U RAJ NEMA MUDA DA UMRE PA SE MOLI NEKOJ BOGOMOLJCI

  7. Кад умреш не можеш да сазнаш јер ти је мозак и тело мртви, а Твоје Ја је везано за то тело.

  8. Sve ces saznati kad umres.

    Мислиш, кад умрем казаће ми се само? Исто ми је лакше узети литературу и научити. Мање смртоносно.

  9. HAHAHAHAHA CIKA BULJA!!!

    HAHAHAHAHA JOKE OKE!!!

  10. Kad ste glupi pa ne verujete. Ne vredi retardima objasnjavati.

  11. Колико су верници опседнути смрћу и нереалним стварима за некога ко пропагира љубав, живот и истину.

  12. Glup si. Ne razumes nista. Smrt nepostoji, mi samo menjamo oblik. Vi ste glupi i postojanje boga i drugog zivota ste cak i u nauci potvrdili.
    MATERIJA SE STALNO PRETVARA IZ OBLIKA U OBLIK!
    A mi iz ovog zivota idemo u vecni.

  13. Луди Чак

    Колико су верници опседнути смрћу и нереалним стварима за некога ко пропагира љубав, живот и истину.

    aj tišina metaliko prljava da te ne čujem više

  14. Да, материја сама, али као појединачни атоми, а не цео организам и притом још свестан. О души да не причамо, твоје психозе и мишљења не утичу на стваран свет, зато сте ви верници глупи. Не капирате да то што ви нешто мислите и хоћете не значи ништа и још као најгоре пичке искривите науку да одговара вашим злим плановима.

  15. Прженице се прже, Расни је мог'о да буде испечен једино к'о печеница.

  16. Нисам више прљав, обрисао сам зној о спермушином умазану косу твоје кеве.

  17. Jao kako si samo glup. Te tvoje tvrdnje nemaju smisla.

  18. A mi iz ovog zivota idemo u vecni.

    Rasni, večnost si prikazao prilikom guljenja prethodne banane.

    RASNI VEČAN VEĆ 7 DANA

  19. Glup si. Ne razumes nista. Smrt nepostoji, mi samo menjamo oblik. Vi ste glupi i postojanje boga i drugog zivota ste cak i u nauci potvrdili.

    Ako ja samo promenim oblik, đe tu pakao?

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.