Prijava

je l bi ste ga igrali? što?
i zašto ne?

ja bih. opet.

не бих, јер нећу думрем неприродном смрћу

sve sto je rusko smatra se prirodnim. npr krokodil

igrao sam milion puta,dosadilo mi

sa koliko metkova?

sa plašljivcem ste igrali?

ako, deco, ako igrajte se...

играо сам са калашем хехе

ovako, ima bolja igra od ruskog ruleta...možete da probate prvom prilikom, potrebno je da vas ima trojica najmanje, a može i više...

dakle prvo se zumkate ko će prvi, dvojica stanu jedan naspram drugog a treći je sudija, ako vas ima više jošbolje...

i naizmenično, po jedan udarac pesnicom u vugla iz mesta, nema zatrke, nema nogama, nema lakat, samo pesnica...samo jedan udarac i samo u vugla, gde god ali u glavu...onaj drugi ne sme da se pomera, da diže ruke, eskivira i ostalo..isto i drugi kad na ovog dodje red da udara..ako se pomeri ispao je, ako digne ruku ispao je, ako zamahne odmah nakon ili u toku udarca prvog ispao je...pobednik je onaj ko ostane na nogama ili se ne preda, to što se neko predao ne znači da će da izbegne udarac ako je došao red na njega da isti primi..

stavite neku ozbiljnu lovu i eto ga... a i manja je smrtnost...

Колико си ти ово пута играо?

A ima i ono, poredjate se svi ortaci u krug i stavite keks (bilo koji) u centar. Krenete da drkate s ciljem da sperma zavrsi na keksu. Onaj ko zadnji svrsi mora da pojede keks.

evo vam Riho za Rasnog!

Postoji bolja igra. Devedesetih se sastajalo 6 ljudi, izvlačilo se 6 različitih drvceta. Ko izvuče najkraće odvođen je u Srebrenicu da bude pokretna meta. Ako ostane živ nakon 7 dana vraća se nazad da preuzme novčanu nagradu koja nije bila zanemarujuća.

Колико ти је братић добио пара?

Ništa, u zatvoru je krao je belu tehniku lololo

Јебо га ћаћа јест девсуз мали

Ma ćuti, a pričao da je pucao u policajca da ne bruka familiju, da je lopov, haos.

Хахаха и ови му повјеровали. Какви дегени.