Prijava

aj ne seri dao sam ti pečenja prvi put kada sam te u životu video

e, kad je već Pujo, hajde ovde da nabijete lajkove do 700 barem, Čavezu bi značilo

https://www.facebook.com/erobaoglasi?fref=ts

Jel moze drogza da se prodaje tamo? Jbg "roba" odma na drogzu asocira

cornelije

Ово изгледа гледали моје слике на теми па ми уделили 3 гласа из зајебанције, кацам лепи чова.

Axaxaxaxaxa brate svega mi kad sam ti dao bodove hteo sam u nastavku da napišem cornelije-iz sažaljenja.
Ako pobedim na takmiučenju ili ako Pseto bude pobedio, na njega mogu da utičem dobrom rečju ona poklonjena će da ide Jebaču da čovek može da ima krunu već jednom a ne da ga zajebavaju za menjanje nika. Ali najozbiljnije ovo.

шта је ово?

Koliko sam ja ukapirao to je neka firma koja se bavi i humanitarnim radom pa to kači na FB stranu. Nisam se mnogo raspitivao, čovek reče da mu znači i ja se odmah uključio - mene ništa ne košta.

Axaxaxaxaxa brate svega mi kad sam ti dao bodove hteo sam u nastavku da napišem cornelije-iz sažaljenja.

HAHAHAHHAH

http://www.dodaj.rs/f/B/10p/43u68CJc/ceter-jebe.png

Ево и победнички аватар кад се још једном попишамо по секти.

НЕКА СЕ КАФАНИ ВРАТЕ СЛАВНИ ДАНИ
КАД СИ ЧЕТЕРУ БИО ИЗНАД СВИХ

Alo Boh sta da utices na mene kad sam prvi reko da bih mu dao odabranu. Pseto je galantan i markantan

Nemam vremena puno ali vidim da se spominje nešto četkaonica-kafana, pa ću videti koliko već večeras sa Paninarom i Dilanom da u skorije vremen okupimo našu daun vojsku i banemo kod naših komšija u kafanu da se družimo. :33333

Nisam video id u kurac

Dodjite ironicni mi smo otvorenog srca za sve. I kafu povedite

Не разумем зашто ми дајете бодове из сажаљења? Нормалан ми врат него имам изражену Адамову јабучицу.

АХАХАХАХАХАХА

Sad ću da glasam ali prije toga da skrenem pažnju na krupan propust kako kod ovog tako i kod prošlog takmičenja koje ide po ovom sistemu glasanja.

Glupo je da takmičari mogu da glasaju.

Zašto?

Eo ovako ima 10 takmičara npr.
Glasa 1 ne glasa njih 9

Automatski je petoro drugih častio 5, 4, 3, 2 i 1 bod jer ne može glasati za sebe.
Na taj način onaj koji ne glasa je u prednosti i uvijek može reći "jaoo, sve defke su dobre, meni nekako bilo bezveze da glasam jer se i ja takmičim, znate, pa da ne ispadne ja sad tu nekog odvajam"

gluposti...

Naravno, to se sredi ortačkim glasanjem između 5 ili više takmičara (u teoriji može da niko ne bude u hendikepu sa petoro), dok oni bez svojih ličnih sajber plus dilera ostaju kratkih rukava.

Ja sam ispao još u prvom kolu kad to nije toliko izraženo ali realno što više smanjuješ broj kandidata to samo postaje veći i veći hednikep a glupo je ispasti pička i reći "eee ja sad neću da glasam jer je ovih petoro glasalo jedno za drugo"

Nijesam ulazio u prebrojavanje glasova ni dok sam ja bio u takmičenju ali prelijećanjem preko teme sa glasovima u drugom kolu sam tako nešto primjetio.

Godspeed

Pa to ti nije mana, to je izraz muškosti.
Jel si primetio da kad jebeš devojke se deru ko da brata žene?

Pazle ne jej gomna da te ne bi turio u hendikep sa Kornelijem

Okej, prisustvujte i dalje lizanju čmarova na takmičenjima i sve patišpanjijastim i nekreativnijim defkama kako takmičenja napreduju.
Čast izuzecima.

Primjetio sam da 90% defki ima prilično slične usiljene fore koje nam neko izgleda plasira kao mnogo kul a nivo humora su mojih kolega sa fakulteta sa kojima mi je muka popit kafu.

EDIT: Fazon kao da čitam tekstove tinejdžera koji se lože na otrcane one-linere iz američkih serija sa glumom nešto boljom od one iz indijskih a koji bi htjeli biti stend ap komičari

u pravu si puzl, zato sam i ja glasao u svim krugovima jer se neglasanjem dae sebi poen prqaktično bla bla... nebitno.
BRUC MEĆI KATANAC NA OVU SPRDNJU NEMA VIŠE SMISAO DAJ FINALISTIMA PO ONDABRANU PA DA SE RAZILAZIMO. NEMISLIŠ VALJDA STVARNO DA BROJIŠ GLASOVE HAHA, SMEŠNO.
ovaj bohor je čovek omašio i temu piso o tetovažama kao vip emisiji, nameštao glasove još da dobije da bira ortaku definiciju, daj ne zezajte šta je ovo sprdnja klasična... treba to sve banovati da se japitam !!!!!!