Morbidnost vukajlijasa

  1. okacim na fejzbuku status neki neku salu segu zajebanciju, dobijem 15 lajkova od cega su 3 vukajlijasi

    okacim na fejzbuku vic o retardu, dobijem 26 lajkova, od toga su 23 vukajlijaska

    dodjem na cet vukajlije, par devojaka prisutno, prica se o masturbaciji i fekalijama, i te devojke ne da pobegnu nego i one ucestvuju u raspravi

    da ne pricam sta se sve kaci u onoj zatvorenoj vukajlijaskoj grupi na fejsu

    ljudi, sta nije u redu sa nama?

  2. kako su masturbacija i fekalije morbidni?

  3. nama nikako, o tome ti i pricam

  4. A DA NE PRIČAŠ O TOME KAKVE MORBIDNOSTI PIŠEŠ LJUDIMA PO FEJSBUK KOMENTARIMA

  5. sose, jesi video onu vest na blicu sa onim klipom miće megatrenda kako sa onim profesorom priča o drkanju? e sad, neki od komentara su bili "kakvi bolesnici! ovo je strašno!" sve u fazonu "will somebody please think about the children!". e sad, iz toga izvodim da postoje određeni ljudi kojima je morbidno što se dva lika zajebavaju oko drkanja, a postojimo mi kojima to nije morbidno. iz moje perspektive, ovi što se sablažnjuju - meni je njihovo sablažnjavanje nad zajebancijom morbidno. dakle, ko ti određuje parametre morbidnog? ja? ti? mama i tata? vučić? baba i deda sa sela? ko?

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.