Prijava

malo ljudi na vukajliji ume da troluje, jer da bi ti istrolovao nekog moras da budes pametniji od njega za pocetak.
a cim je doslo do toga da pametan troluje glupog, glup nikad nece ni provaliti da je istrolovan i nikada nece da prepozna da je ovaj ustvari trol. pravi trolovi jednostavno postavljaju pravila po kojima ostali igraju zarad sopstvene zabave, i to je to. ne bivaju provaljeni nikada.

na vukajliji budale troluju pametne, tako sto vidis da je budala i da mu izasla zila kenjara od napora da zajebe ljude, al opet teras zajebanciju, posto nema nista bolje trenutno. toeto

ние то тако озбиљно

nema mnogo filozofije, stric dozivljava svako za sebe. moj dozivljaj strica je parodija na ozbiljne postove koje moj mozak prevodi kao sranja, stoga kad god vidite dve persone kako vode ozbiljan razgovor koji nema apsolutno nikakvog smisla i praktichne upotrebe, vi banete i napishete neshto shto nije niukakvoj vezi sa dotichnim sadrzhajem i diskreditujete ga sa
S
T
R
I
C
E
M
dakle momenat je odluchujuci

logovo sa m se да бих ти дао минушчину. реци ми џими али сад озвбиљно: је л су волели тебе мама и тата? Из твојих постова санасна на форуму се види да никад ниси би о бољен и да ти је хејт основни механизам. Је л си имао некад девојку за својих 30'0 2 3)30 догина? Замисли дође снеки Босанчесорос и говори ти како како су му силовали пола фамилије, ат и га вако посјебаваш? јеси ли се ти џими некад побио ули узашо из куће своје, да видиш самало улицу, баш ме занима? Ајде одговори ми лебати ако разумеш снсшетп а разумеш. киаиако сам мало пиопио! Стваро ме занима да ли је тебе некад неки лик у живот у волео јер овакве постове аи дкефке може да ише само неки лик дебело захглиоббио у комплексу и мањуку самопиздања ком је једини супех то што је модерато р на неком сајту !
пуса

Exstremni troll na dellu

Da li je bolji extremni ili klasichan troll

ODABEREETE MI MATEREEJAL

Mislim da je bolji klasichan troll jer ne valja nišsta extremno pa ni troll

одакле је овај ком џони да испратим расправу.

To je strai komentar ispod jedne defke Džimijeve. Koliko sam vrištao.

hahahaah
al je ovo dobro

LOL kakvih ljudi ima. Diskutabilno je šta je sve trol.
Istina je da je kvalitetna zajebancija sve manje prisutna, a troll bilo kog oblika preuzima preemat.

Svi se danas vade na troll, sve je troll, i kad nisam troll onda sam troll. Troll owo troll ono.
Moderatori troluju, posterdzhije trolluju i svako ima viđenje svog trol efekta, i kapira da je baš njegov trol onaj koji pobeđuje. I to sve na račun kvalitetne zajebancije.

Stric - to je subtrolski momenat, što kazhe Vacislav, da se mongoloidi koji kvazifantastikuju resetuju, bar na kratko, sa jednim:

S T R I C E M
T
R
I
C
E
M

STRIC, caro. S T R I C.

S

T

R

I

C

Kad istrolujete miroljuba koji je extremni troll da li ste vi extremni ili klasichan troll ili postoji extremniji troll od extremnog trolla
http://www.creation6days.com/diskusije/forum/viewthread.php?thread_id=4&rowstart=31820#post_50675

Jao Dušane koja see noobara po kakvim sajtovima se ti krećeš.

Nije ni čudo što rasni baca hejt lolo

Centar za prirodnjačke studije. Jebem ti domen

Chuj noobara miroljubov forum je za sve samo ne za noobare