Предложите привилегију за Пехар

  1. Oću da doprinesem, pa da mogu ko penzioneri da kenjam kako sam bio na radnim akcijama

  2. Da odabereš jednom mesečno sadržaj iz koga poseduješ krunu. Ako imaš krunu na defke izabereš jednu defku mesečno isto da važi za postere i reakcije.

  3. da se da promena nadimka, da pise bravo, saci nolajver, menjaj nadimak, pa kad promenis da kaze prc, sad vise ne moze i da ostanes za vjek i vjekovm sa nekim tupavim nadimkom sa kojim si hteo da kao nesto pokazes neku svoju kreatvnost kako si toliko kul, a stari nadimak nije bio kul, pa se jebi u dupe sto menjas nick.

  4. A da se promena nicka prebaci na pehar. Mislim da bi to bilo korektno jer ipak onaj koji ima krunu u nečemu kompetentan je da odabere sadržaj iz te oblasti. A i bilo bi zanimljivo odabirati :D

  5. Предлажем да корисник који заслужи има привилегију да заштити своје стваралаштво од брисања. Рецимо, ја сам имао један доиста занимљив постер са слоном, али није наишао на одобравање модератора (претпостављам да је дежурни био неки који не воли слонове). Да сам могао да заштитим тај постер са слоном сад бисте могли да га видите, а не бисте морали да ми верујете на реч.

  6. Da se umjesto popularnih napravi nova sekcija, u koju bi išao materijal ljudi sa peharom. To bi bilo preljepo. A i oni bi dobijali još pluseva, i bili bi srećniji nego mi ostali, plus bi imali bolje mišljenje o sebi.

  7. da te izbace sa vukajlije, za tvoje dobro

  8. Istući ću te kelte

  9. Трућ, могло би то да се направи да морају бар 3 модератора да потврде брисање нпр.

    Дилане, добро ти је то.

  10. da ti vukajlija automatski dobije roze drecavu pozadinu i da ne mozes da je promenis, a nadimak da ti se automatski promeni u kacicaaaaa

  11. da ovaj gore vukajija pocne da te gleda direkt u oci a ne na stranu i da klima glavom sa neodobravanjem

  12. je li, ta privilegija važi samo za sajt ili može nešto i u stvarnom životu?

    šta znam, da mu kupimo karte za bioskop, da odgleda neku predstavu, da mu se sredi da se pojavi u novinama, znam jednog lika, novinara, za 50 evra ima da napiše da si novi bukovski...ili čajkovski...

    spemujem a?

  13. Istući ću te kelte

    Дилане, добро ти је то.

    аххаха како се наместило

  14. Пехар промена надимка
    Круна могућност одабирања своЈега садржаја
    радијацијо седнеш ми на јаја

  15. Треба смислити нешто баш много добро до јаја да би људи имали мотива да стварају!

  16. jeste, ljudi baš stvaraju zato što imaju dojajne nagrade....

  17. аххаха како се наместило

    Priznaj da bi i ti iznabado kelta.

  18. мораћу пошто нема опција за бан :/

    Ај предлажите нешто или да се закључава тема пошто нема смисла.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.